reklama

Jaký bude rok 2020 podle kartářky a vědmy Helen Stanku: Co říkají magické runy

Runy patří k magickým a tajemným symbolům. Vznikly jako posvátná abeceda germánských jazyků a byly používány nejen ke psaní, ale také pro věštění a magii zejména ve Skandinávii, Velké Británii a Islandu. K věštbám a nahlížení do budoucnosti jsou využívány dodnes. Pracuje s nimi také vědma Helen Stanku, která s jejich pomocí odhalila, co nás čeká v roce 2020.

Prohlédnout grafiku
Foto: Pavel Ovsík

Pro rok 2020 vychází mystická runa Tiwaz. Pro rok 2020 to znamená jedno - bude nám tak, jak si zasloužíme. Nic není zdarma. Budou se také řešit věci, které se dlouho zametaly pod koberec.

Helen Stanku

Helen Stanku

Vědma, zabývající se lidovou magií, výkladem budoucnosti z karet, automatickou kresbou, keltskou magií, metáním run, věštěním z křišťálové koule a magickými rituály. Dokáže pomoci s neutralizací negativních energií, harmonizací a aktivací třetího oka a aktivací vyšších schopností intuice.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz.

Láska bude vítězit na plné čáře, před všemi intrikami, nástrahami, a budou se konečně řešit věci, které se zdály bez řešení. Vztahy si projdou drsnými zkouškami a vyjdou z toho posílené, nebo se konečně dostanou ke slovu ty potlačované, skrývané, neřešené, nebo nové. Bude to rok voleb, změn a nutných obětí. A také spravedlnosti, která nemusí být nutně o té světské, jsou tu i jiné druhy spravedlnosti, třeba ta vyšší.

Zvítězí ti, co se nebudou bát

Tento rok bude přát těm, kdo se nebojí, kdo se umí přizpůsobit novým podmínkám, je ochotný se učit novému a nenechá se převálcovat ani okolnostmi, ani ostatními, flexibilnějšími lidmi. Všichni si budeme bojovat se svými temnými vlky a každého ten boj bude stát nějakou tu oběť. Ale vítězí ti, kteří se umí rozhodnout, nebojí se výzev, řídí se intuicí a vedením svého vyššího já. Nevzdávají se a umí si jít za svým. Těm bude tento rok nakloněn a sklidí ty nejlepší plody.

Buďte pozitivní

Celkově bude dobré si hlídat vlastní myšlenky, vnitřní nastavení a to, co si člověk přeje. Raději věci chválit než na ně nadávat. Protože se praví - dle tvé vůle se ti staň. V tom negativním aspektu totiž lidé mohou nastartovat místo řádu podvod a dvojí metr, místo hospodárnosti neúspěch, místo cti pomluvy a místo lásky a souznění pouhý prázdný chtíč. 

Plánujte si krásné dny

I od žehlicího prkna se dá v duchu naplánovat další den. Zasvětit ho kráse života. Síla vašich myšlenek je veliká, a tak jistě nebude problém, když už třeba někde stojíte v zácpě místo nervózního poklepávání na volant ten čas využít, soustředit se na svůj dech, vizualizovat si, že jste na příjemném místě, a tou svěží energií nabít své představy o tom, co ještě chcete vyřídit, a obvolat telefonicky a jak to skvěle vyšlo. Zapojte všechny smysly. Tady a teď plánujte a všimněte si, co při tom vidíte před svým vnitřním zrakem, slyšíte vnitřním sluchem, co cítíte za vůni, jaká slova používáte a co za chuť při tom máte na patře.

Láska i velké změny

Používejte tuto svoji sílu, protože rok 2020 bude převratný i z hlediska nástupu nových technologií. A vy budete muset hrát s kartami, které máte v ruce. Život se bude měnit před vašima očima, v roce 2020 se budou uzavírat účty z minula. Budete chtít nalézt nový smysl života. Možná se osudově zamilujete. Může přijít přechodné nepohodlí, to však přinese zisk, pokud dokážete přijmout i nové postoje. Je lepší se nevyhnutelným změnám přizpůsobit než se s nimi prát. V roce 2020 bude Saturn a Pluto vyžadovat mimořádnou kázeň a disciplínu a také sílu a odhodlání se nevzdávat. Co vás nezabije, to vás posílí a vy z toho máte šanci vyjít více než vítězně.

reklama
reklama
reklama