reklama
 

Jak zvládáte stres podle numerologie? Záleží na vašem životním čísle

Možná máte kolem sebe lidi, kteří stres zvládají s přehledem, a dokonce je dokáže motivovat k lepším výkonům. A naopak. Třeba znáte někoho, kdo není schopen pod tlakem vůbec fungovat. Napadlo vás někdy, že i taková záležitost, jako je prožívání stresu, může souviset s životním číslem?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Čísla nás obklopují na každém kroku. Začnete-li si jich pozorněji všímat, za nějakou dobu možná zjistíte, že si s vámi i trochu "pohrávají". Třeba tak, že se vám opakovaně ukazují shodné číselné kombinace, na hodiny se vždy podíváte ve stejnou dobu anebo se třeba ve stejnou dobu přesně na minutu začnete ráno probouzet.

Ať už si o číslech myslíte cokoli, jsem přesvědčená, že za naši pozornost rozhodně stojí. A to nejenom číslice, které jsou každý měsíc uvedeny na bankovním výpisu nebo výplatní pásce…

Zajímá-li vás - třeba jen okrajově - numerologie, pak nejspíš budete znát i své životní číslo a také jeho význam. A pokud ho neznáte, jednoduchým způsobem jej zjistíte. Tak, že sečtete každou jednotlivou číslici z vašeho data narození, dokud se nedostanete k jednocifernému výsledku.

Životní číslo je jedno z mnoha čísel, která nás v životě ovlivňují, patří ovšem k těm důležitějším a celoživotním. Navíc u něj platí, že čím jsme starší, tím více nás jeho energie "volá". 

Chcete-li se dozvědět, jak jednotlivá čísla (1-9) prožívají stres, prolistujte si naši grafiku.

reklama
reklama