reklama

Jaký bude rok 2019 podle karet: Výklad vědmy Helen Stanku

Jaký bude rok 2019 podle tarotových karet? Přečtěte si malou nápovědu v exkluzivním horoskopu od kartářky a vědmy Helen Stanku.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Rok 2019 bude pod mírnými paprsky tarotové karty Slunce. Bude nás hřát a někdy připékat po celý rok. Pod jeho vládou můžeme v přejících energiích řešit své vztahy, nejenom v partnerském životě, ale na všech dalších polích.

Dovolí nám přicházet věcem na kloub a bude jemně nabádat k řešení. Tím nám umožní osvobozovat se nenásilnou formou od všeho zatuchlého či svazujícího a toho, co již neslouží. Na věci se nám díky jeho působení naskytne nový pohled. Budeme chápat více do hloubky a více budeme ochotni ke spolupráci a empatii.

Rok 2019 bude přát učení i práci. Po divočejším jaru finance přicházejí a ohřejí se v peněžence krátce, neboť si budou žádat další investice. Ještěže je tu podzim, ten se ale bude chtít pochlubit novými věcmi i outfity, a tak by si peněženka zasloužila malé zrcátko, ať se finance množí alespoň magicky. Je to šikovné kouzlo, ale pozor - pouze když jsou v peněžence peníze. S poslední bankovkou musí zmizet i zrcátko, nebo se bude množit také to nic, které tam zbude.

  Astrologicky bude pod nadvládou Merkura, který má vliv na komunikaci, zpracovávání informací i vizualizaci. Planety

Spíše by to ještě chtělo runu Ingwaz a penízkům tam bude dobře, jako v inkubátoru, kde se roste do zdraví, síly a krásy… Každopádně počítejte s tím, že co jste v loňském roce zaseli, budete v roce 2019 sklízet. Je to tak. Ať v dobrém, nebo ne. I tak povane do zad mírný vítr. Kdo nepochopí, že se vyplatí vyřešit resty, toho čeká v roce příštím vcelku čistka. Vynucená, zatímco v roce 2019 postačí využít příležitostí, které rok Slunce zajišťuje.

Rok 2019 bude o komunikaci a poznávání. Astrologicky bude pod nadvládou Merkura, který má vliv na komunikaci, zpracovávání informací i vizualizaci. Také díky tomu, jak jste nastavení, budete vyhodnocovat a rozhodovat se. Využijte tu tvůrčí energii, kterou Merkur společně se Sluncem dovedou vytvářet. Numerologicky se jedná o rok trojkový a trojky jsou, jak známo, o učení, komunikaci, osvobozování od starých věcí. Lidé budou mít možnost prosadit své myšlenky.

Rok 2019 bude ve financích jako "průtokáč". Peníze budou přicházet i odcházet, bude to o investicích a jejich zúročování. Čím více investujete, tím více penězi budete disponovat, ale také tím více peněz odejde. Dopřejete si, ale o velkých úsporách to není.

Také nezapomínejme, že podle čínského horoskopu vstoupíme do roku Vepře. Vepř je velmi společenský, takže o společenské akce nebude nouze. Vztahy má ale spíše plytké. Podle tohoto vzorce bychom se měli řídit tím, že od začínajících známostí si není radno příliš mnoho slibovat. Vepř má rád okázalost, drahé a značkové věci a dbá na svoji společenskou úroveň. Také si na to umí vydělat. Moc přátel nemá, ale ti mu vydrží celý život.

Když se vrátíme zpět ke křesťanskému významu tarotů, ve vztazích mohu uklidnit všechny ty, kdo vyznávají hloubku citů, protože vztahy, které přečkaly zkouškový rok 2018 beze šrámů, půjdou do ještě větší hloubky a spolupráce na všech úrovních a intuice jim půjde na pomoc. Nenechte se rozhodit povrchními nabídkami a leskem kýčových světel, ale jděte po hloubce citů, poznání i skutečností.

Více informací o Helen Stanku se dozvíte zde.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama