reklama

Holčička, nebo chlapeček? Víme, jak podpořit početí děťátka!

Zplodit miminko přesně podle vašich představ je opravdu kumšt. Na světě existuje obrovské množství partnerských dvojic úporně se snažících ovlivnit pohlaví svého budoucího potomka. Často ovšem bez valných výsledků. Jaké kroky je tedy dobré podniknout, jestliže se snažíte o miminko a navíc chcete pořizovat výbavičku v růžovém, nebo naopak v modrém tónu?

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Komerční článek

Jídelníček pro holčičku není zrovna "pink"

Jestliže chcete vozit v kočárku holčičku, rada je poměrně snadná, avšak horší je ji dodržet, jelikož sacharidy musí z jídelníčku pryč! Vhodné je rovněž upravit svůj denní příjem na hranici nižší než 2 200 kcal. Tato evoluční teorie vychází z předpokladu, že kvůli nižšímu příjmu glukózy hrozí nedostatek potravy, a proto se příroda snaží vytvořit ženské pohlaví, aby se v těžkých dobách zachoval rod.

Volba sexuální pozice pro pořízení holčičky

Žena by měla svědomitě volit dominantní polohu nahoře, jelikož při ní nedochází k příliš hlubokému pronikání penisu. Zároveň by bylo dobré pohlídat si, aby muž ejakuloval spíše u poševního vchodu, ne až v blízkosti děložního čípku. Partnerovy spermie totiž potřebují urazit dlouhou cestu, aby byl budoucí potomek něžného pohlaví.

Dáváte přednost chlapečkovi - povolte uzdu sacharidům

Pokud chcete mít doma malého raubíře, zvyšte svůj denní příjem kalorií nad hodnotu 2 400. Nezřídka se totiž stává, že ženy, které se komplexním sacharidům nebrání, porodí právě chlapečka. Do stravy přidejte také potraviny, které jsou bohaté na draslík a vápník.

Dynamická poloha pro pořízení chlapečka

Poloha "pejsek" je ideální pro početí chlapečka, protože je zde možnost hlubšího pronikání do těla partnerky.  Partner by měl ejakulovat co nejhlouběji do těla ženy, aby se spermie dostaly co nejblíže ke svému cíli. Krátká cesta spermií k vajíčku je přesně ten recept, který potřebujete na zplození budoucí hlavy rodiny.

Když stávkuje čáp i vrána…

Někdy se stává, že se pořízení miminka komplikuje. Poté je nejdůležitější zachovat chladnou hlavu a jíst to, na co máte chuť, a rozhodně se nestresovat žádným omezením. Dejte věcem svůj čas a uvidíte, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Vhodné je dodat tělu potřebné vitamíny a minerály, které jsou pro jeho správné fungování nezbytné.

Podpořte svou přirozenou plodnost s Fertility Blend®

Sázkou na jistotu je unikátní doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, který je ve svém segmentu jedničkou i na trhu v USA. Tento doplněk stravy obsahuje mimo jiné zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Protože je snaha o miminko mnohdy psychicky velice náročná, nabízí tento pomocník také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat nejen po dobu snahy o početí dítěte, ale rovněž v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne.

Jedinečný přípravek Fertility Blend pro ženy

Účinky Fertility Blend® jsou ověřeny klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine v roce 2006. Výsledky klinické studie jednoznačně potvrdily, že doplněk stravy Fertility Blend® může zvýšit úspěšnost početí. Prokazatelně zlepšuje a stabilizuje reprodukční zdraví žen, upravuje nepravidelnosti menstruačního cyklu a navíc je efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

Jak podpořit plodnost partnera?

Varianta produktu Fertility Blend® pro páry obsahuje nejen balení pro ženy, ale rovněž pro muže, a to s vysokou koncentrací zinku, jenž přispívá k normální spermatogenezi. Obě varianty obsahují patentově chráněné složení.

Nyní májová nabídka!

Nyní 20 % sleva při zakoupení přípravku Fertility Blend pro ženy nebo přípravku Fertility Blend pro páry na stránkách www.fertilityblend.cz při zadání kódu FB63. Nabídka platí do 31. 5. 2017. 

Pro stálé zákazníky Fertility Blend je rovněž připraven věrnostní program, v němž můžete získat jeden produkt Fertility Blend zdarma.

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama