reklama

Hlas ČeskoSlovenska 2014

Druhou řadu populární hudební show Hlas ČeskoSlovenska 2014 bude vysílat od ledna TV Nova.

Hlas ČS 2014 - přihlášky a registrace na casting

Zájemci o účinkování v talentové soutěži se mohou registrovat od úterý 19. 11. 2013 prostřednictvím přihlašovacího formuláře na oficiálních stránkách Hlasu. Podmínkou pro registraci je věková hranice 16 let. Kromě zpěváků a zpěvaček se nově mohou hlásit také pěvecká dua.

Porotci Hlasu ČeskoSlovenska 2014

Opět se můžeme těšit na čtyři osobnosti z řad českých a slovenských hudebníků, kteří si budou na základě pouhého poslechu vybírat členy do svých soutěžních týmů.

Nezáleží tedy na věku ani vzhledu, ale na talentu, který koučové poznají okamžitě, přestože budou otočeni zády k soutěžícím.

Součástí show bude také exkluzivní pohled do zákulisí. Diváci tak budou moci sledovat, jakým způsobem koučové a mentoři pracují se svými talenty.

Hlas ČeskoSlovenska 2012

Pěvecká soutěž vychází původně z holandského formátů, který stvořil mediální magnát a producent John de Mol. Během jednoho roku se soutěž rozšířila do celého světa a svůj hlas hledalo už na tři desítky zemí.

První řadu Hlasu ČeskoSlovenska uvedla TV Nova na jaře 2012. Vítězkou se tehdy stala slovenská zpěvačka ukrajinského původu Ivanna Bagová. Mezi další výrazné hlasy tehdy patřila Anna Veselovská nebo Markéta Poulíčková.

Porotu Hlasu v roce 2012 tvořili zpěvák a skladatel Michal David, rapper a producent Patrik Vrbovský alias Rytmus, zpěvačka Dara Rolins a zpěvák kapely Kabát Pepa Vojtek.

Moderátorské role se před rokem ujal Leoš Mareš a slovenská zpěvačka Tina.

Hlas ČeskoSlovenska porota

Cílem porotců je sestavit tým zpěváků, které budou provázet na cestě k vítězství a výhře dvou milionů korun. Koučovat, radit a vybírat Hlas Česko Slovenska budou Marta Jandová, Pepa Vojtek, Majk Spirit, Dara Rolins a Michal David.

Castingová kola startují

První výběrová kola začínají už 13. prosince a zájemci si mohou vybrat hned z několika termínů.

Košice – 13. prosince

Banská Bystrica – 14. prosince

Praha – 13. – 14. prosince

Bratislava – 15. – 16. prosince

Ostrava – 17. prosince

Brno – 18. prosince

Více o dalším ročníku Hlas ČeskoSlovenska 2014 se dozvíte na oficiálních stránkách pořadu.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama