reklama
 

Heslo dne číslo jedna: DETOXIKACE! Aneb jak být opět plná elánu?

Detoxikace organizmu je očistný proces, během kterého se tělo zbavuje škodlivých látek. Pozvolný příchod letošního jara vyvolává v mnohých z nás potřebu po změně a znovunabytí ztraceného elánu, protože se naše tělo musí každý den vyrovnávat s nepříznivými okolními vlivy, nedostatkem pohybu či uspěchaným způsobem života.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Komerční článek

Detoxikaci stačí pouze podpořit!
Detox těla nemusíte startovat od nuly. Lidské tělo má totiž od přírody nastartovaný očistný proces, díky kterému se z těla odplavují nežádoucí látky. Naším úkolem je pouze pomoci orgánům, na kterých očistný proces stojí, provádět plynulou očistu.

Odlehčete játrům
Ptáte se, proč právě játra potřebují pomoc nejdříve? Je to jednoduché. Všechny toxické látky, které se v našem organizmu nachází a odstraňují se při detoxikaci, prochází právě nimi. Pokud jsou játra přetížená, nebezpečné toxiny se dostávají zpět do tělesných tkání. Vyhněte se po dobu trvání detoxikační kúry i lehkému alkoholu a především zcela zapomeňte na tvrdé lihoviny.

Očistěte ledviny
Důkladný jarní úklid si zaslouží i vaše ledviny. Právě v nich se totiž mohou nacházet ledvinové kameny a písek. Abyste ulehčili ledvinám, je potřeba zaměřit se především na dostatečný pitný režim. V případě, že tělo trpí malým množstvím tekutin, tvoří se hustá moč, která nemá šanci vyloučit nežádoucí toxické látky z organizmu.

Jaké jsou další možnosti?
Detoxikaci organizmu můžete nastartovat pomocí upraveného jídelníčku, různých nápojů nebo cvičením. Jestliže jste stále bez energie, je velmi osvědčenou zbraní v boji proti toxinům sladkovodní řasa chlorella. Jedná se o jednobuněčný organizmus, který poskytuje esenciální živiny, vitaminy, minerály a stopové prvky. Má výborný vliv na orgány, jež mají na starost detoxikaci organizmu - žlučník, játra a ledviny. Rovněž podporuje trávicí systém. Dalším pomocníkem při detoxikaci je zelený čaj, který má antioxidační účinky a s chlorellou se skvěle doplňuje. Kurkumin se používá jako přísada do různých koření a v Indii bývá využíván v léčitelství. Extrahuje se z kořene kurkumy dlouhé a je významným přírodním prostředkem s antioxidačními účinky, díky čemuž pomáhá snížit oxidativní stres.

Miliónový pomocník z lékárny
Právě tyto tři účinné látky naleznete v unikátním doplňku stravy Tree3Chlorella, který obsahuje jedinečný Tree3 complex. V tomto komplexu se pojí právě zmiňovaná chlorella, vysoce účinný extrakt zeleného čaje a známý kurkumin. Tato kombinace zajišťuje nejvyšší účinek, protože se v ní látky nejen vzájemně doplňují, ale také posilují! Nemusíte se obávat užívání velkého množství tablet, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Stačí pouhé 2 tablety denně. Koncentrace biomasy chlorelly a dalších látek je tak vysoká, že není třeba užívat více.

Nyní pro vás jarní akce:
Při koupi produktu Tree3Chlorella na  
www.tree3chlorella.cz doprava zdarma, zadejte kód TREE05. Platnost akce do 31. 5. 2017.

reklama

Komerční tip

reklama