reklama

"Princ Harry má přitažlivější hlas." Vévodové ze Sussexu spustili nový podcast

Britský princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan přišli koncem loňského roku s další pracovní novinkou. V rámci spolupráce s platformou Spotify totiž spustili svůj nový podcast. A do názvu se dostal i jejich syn Archie, pojmenovali jej totiž Archewell Audio. Stejný název má nést i jejich zamýšlená nezisková organizace. První díl, ve kterém hodnotí uplynulý rok, vyšel na konci prosince.

Princ Harry a vévodkyně Meghan mají svůj podcast. A dostali do něj i syna Archieho.
Princ Harry a vévodkyně Meghan mají svůj podcast. A dostali do něj i syna Archieho. | Foto: Reuters

Jeden z nejsledovanějších párů světa, princ Harry a vévodkyně Meghan, má další práci. Kromě profesionálních řečníků a producentů pro Netflix jsou z nich nově také producenti a moderátoři nového podcastu s názvem Archewell Audio.

Podcasty pojmenované podle jejich syna Archieho, stejně jako zamýšlené charitativní organizace Archewell vychází pouze na Spotify. Vévodové totiž se streamovací platformou před časem podepsali exkluzivní spolupráci. 

Úvodní epizoda jejich podcastu vyšla v polovině prosince, první půlhodinový díl pak na konci prosince. V dalších jednotlivých dílech chtějí dát prostor zajímavým osobnostem z různých odvětví a oborů, které je inspirují a které svým způsobem obdivují.

Pro speciální novoroční díl si vybrali například svého přítele Eltona Johna, tenisovou jedničku Naomi Ósakaovou, šéfkuchaře Josého Andrése, herce Tylera Perryho či spisovatelku a aktivistku Rachel Cargelovou. Ti popsali, jaký byl pro ně uplynulý rok.

Na konci dílu popřáli všichni účastníci šťastný nový rok posluchačům a nechybělo ani přání od syna vévodů Archieho Harrisona. 

Princ Harry změnil akcent

Podle britské behaviorální expertky Judi Jamesové se akcent prince Harryho velmi změnil a má také podmanivější a přitažlivější hlas, jak uvedla pro britský deník Daily Mail

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se od konce března oficiálně vzdali svých povinností v rámci britské královské rodiny, a ačkoliv jim zůstal šlechtický titul, všechny ostatní výhody, včetně těch finančních, jim zůstaly zapovězeny. Přestěhovali se do USA a byli nuceni najít si výdělečné povolání. 

Stali se tak profesionálními placenými řečníky i producenty pro streamovací platformu Netflix. Pár pro ni má tvořit různé typy pořadů - dokumentární filmy a seriály, celovečerní filmy či pořady pro děti.

Již v polovině loňského roku také uvedli, že by rádi založili novou charitativní organizaci Archewell, kvůli koronaviru a politickému vývoji v USA však její oficiální založení posunuli až na letošní rok. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama