reklama
 

Gunčíková po SuperStar: Jela jsem nonstop!

Gábina Gunčíková byla hostem rádia EVROPA 2

Patrik Hezucký, Gabriela Gunčíková a Lucie Šilhánová na Evropě 2
Patrik Hezucký, Gabriela Gunčíková a Lucie Šilhánová na Evropě 2 | Foto: Evropa 2

Praha - Zatímco vítěz ČeskoSlovenské SuperStar Lukáš Adamec zaspal a nedorazil na předem domluvený rozhovor do rádia Evropa 2, poražená Gábina Gunčíková nechyběla.

Na fotky Gábiny Gunčíkové se podívejte do naší fotogalerie!

Půvabná zpěvačka přiznala moderátorovi Patriku Hezuckému, že vůbec nespala a jela "nonstop". "Ze soukromé party jsem jela rovnou sem, Lukáš se sbalil, odjel a už ho není," prozradila se smíchem Gunčíková, která druhé místo rozhodně nepovažuje za neúspěch.

"Pro mě je to určitě úspěch. Vítěz je přece jenom vázanější a má více povinností. Myslím, že Lukáš ve svých letech a i celkově, tak jak to má v hlavě srovnané, zvládne výhru i ten titul daleko líp," potvrdila Gabriela domněnku Patrika Hezuckého, že druhé místo nemusí být špatný výchozí bod ze soutěže.

Přestože většina lidí očekávala vítězství Gábiny, ona sama překvapená nebyla.

"Já mám asi nějaký šestý smysl, všichni kolem mě byli překvapení a se mnou to vůbec nic neudělalo. Tam byla letka, ze které jsme vycházeli, a já: Luky, už si jdeš pro šek, všechno bude super! Pak mi dáš dvěstěpadesát tisíc a půjdem na nákupy," okomentovala vlastní očekávání a přihlásila se k podílu, který si s Lukášem v případě vítězství slíbili odevzdat jeden druhému.

Během jediného týdne byla Gabriela hostem Evropy 2 už podruhé. Ve čtvrtek ji Leoš svezl domů a společně si tak užili poslední jízdu ve Ferrari, které Evropa 2 odkoupila do soutěže.

Překvapivě ale Gabrielu cesta ve Ferrari a s Leošem příliš nenadchla: "Byla to nuda. Leoš dodržoval předpisy a jeli jsme jenom stotřicet," smála se Gunčíková.

Záznam celého rozhovoru Gábiny Gunčíkové si na rádiu Evropa 2 poslechněte ZDE!

Čtěte také:

  • SuperStar Adamec: Výhra? Prachy asi nedostanu!
  • Superstar: Podívejte se, jak Adamec porazil Gunčíkovou
  • Šok! SuperStar se stal Adamec. Gunčíková má 10% výhry!
Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama