reklama

Chcete, aby váš dnešní večer skončil sexem? Tyto filmy vás perfektně naladí

Zvete k sobě domů na film nový objev nebo byste potřebovali rozproudit zaběhlý vztahový stereotyp? Podívejte se na snímky ze současnosti i z 90. let a 80. let, které s explicitními scénami a otevřenou sexualitou rozhodně nemají problém.

Prohlédnout grafiku
Foto: HanWay Films

Explicitními sexuálními scénami vzbudil rozruch snímek Love Gaspara Noého. "Porno v uměleckém hávu", jak jej označily některé filmové recenze, je situováno do Paříže a točí se kolem mladého filmového tvůrce Murphyho, který se snaží vyrovnat s bývalým vztahem s charismatickou dívkou Electrou. Ve svých vzpomínkách se vrací k nevázaným sexuálním dobrodružstvím - sexu ve třech nebo návštěvě swingers klubu. 

Mickey Rourke a Kim Basingerová zase představili na plátně BDSM dlouho před filmem Padesát odstínů šedi. 9 a 1/2 týdne je nicméně jeden ze snímků, které je lepší vypnout ještě před koncem. 

Španělské erotické drama Deník nymfomanky zase vypráví příběh atraktivní a vzdělané Val, která má ráda sex a ukazuje, že ne vždy musí být pěstování vztahu ta nejlepší a jediná volba.  

Jaké další filmy vám zpestří dlouhé podzimní večery? 

reklama
reklama
reklama