reklama

FeelEco Testovací balíček nabízí 4 produkty za výhodnou cenu

Česká značka FeelEco nabízí v rámci své podzimní kampaně limitované balení produktů v Testovacím balíčku se čtyřmi produkty.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Testovací balíček obsahuje 4 nejprodávanější produkty značky FeelEco, a to Prací gel Color, Prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu, Čistič koupelen a Odstraňovač skvrn MAX. Nejedná se ale o malé testovací vzorky produktů, jak je u těchto typů testovacích balení obvyklé, ale o 450 ml a 500 ml balení produktů, které zákazníkům umožní si produkt vyzkoušet vícekrát a přesvědčit se tak o jeho účinnosti a šetrnosti ke zdraví a přírodě. V každém balení Testovacího balíčku je unikátní slevový kupón na další nákup na e-shopu FeelEco.com. Doporučená cena FeelEco Testovacího balíčku je 199,- Kč.

Za přírodními produkty FeelEco stojí silný osobní příběh!

U zrodu značky FeelEco stál milující otec, zakladatel značky FeelEco, který chtěl to nejlepší pro svoji dceru, která měla citlivou pokožku a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly. Hledal produkty, které by byly šetrné ke zdraví a přírodě, současně účinné a zároveň finančně dostupné. Protože takové přípravky nenašel, rozhodl se je vyrobit. Nejen pro svou dceru, ale pro kohokoliv. Zadání bylo s cílem vyrobit nejlepší produkt na trhu.


Dnes značka FeelEco dokazuje, že je to možné - nabízí výjimečné přírodní produkty na přírodní bázi, s vysokou účinností, dermatologicky testované, snadno biologicky rozložitelné, bez zdraví škodlivých konzervantů a parfémů, vyvinuté i vyrobené bez testů na zvířatech a v plně recyklovatelných obalech.

"Naše společnost vyvíjí a vyrábí přírodní produkty, jejichž šetrnost ke zdraví a přírodě a současně výjimečné složení a kvalita jsou zárukou účinnosti a jistým příslibem pro budoucí generace. V tom vidíme naše umění výjimečnosti," vysvětluje Ivan Baťka, majitel společnosti Fosfa a zakladatel značky FeelEco.

Rozhovory s majitelem a zakladatelem značky FeelEco Ing. Ivanem Baťkou nejen o značce FeelEco si můžete poslechnout v podcastech zde:

Ivan Baťka: Umění výjimečnosti musí být potvrzeno generacemi
Ivan Baťka: Ve Fosfě věříme, že nejlepší díla mohou vytvářet jen výjimeční a charakterní lidé.
Ivan Baťka - Produkt bez kompromisů nepotřebuje benchmark

FeelEco - Umění výjimečnosti


FeelEco nabízí účinné přírodní produkty pro praní prádla, úklid domácnosti, mytí nádobí, péči o tělo, hypoalergenní kosmetiku pro děti a kojence i produkty na praní. Produkty řady Baby jsou vhodné pro děti od prvního dne života, neobsahují parfémy, konzervanty ani alergeny a jsou proto šetrné i ke zdraví alergiků a osob s citlivou pokožkou. FeelEco produkty neobsahují nebezpečné konzervanty MIT, jsou biologicky odbouratelné, nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro čističky odpadních vod. Kvalitu FeelEco produktů garantuje prestižní certifikace EU Ecolabel, kterou značka FeelEco získala jako první v ČR již v letech 2010-2013. FeelEco opakovaně uspělo v anketě Volba spotřebitelů. V roce 2020 zákazníci, v kategorii Ekologická drogerie, zvolili vítězem FeelEco Odstraňovač skvrn Baby a v roce 2022 FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí.

Produkty značky FeelEco koupíte na e-shopu www.feeleco.com, v prodejnách dm drogerie, ROSSMANN, Sklizeno, Datart a na e-shopech rohlik.cz, kosik.cz, datart.cz, drmax.cz, pilulka.cz a lekarna.cz.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama