reklama
 

Elegantní a chic na kole

Tak jako v západoevropských metropolích, i v českých městech se jízdní kolo se stává součástí běžného života a dopravy ve městě. Kolo je ale zárověň módním doplňkem, který vystihuje i váš styl.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Citybikes

Moderní ale stylová

Moderní městská kola  jsou k dispozici v nejrůznějších variantách barev i osazení. Umožňují pohodlnou vzpřímenou jízdu, při které máte dobrý přehled o dění kolem sebe. Velmi oblíbená jsou v tomto ohledu stylová retro kola, nebo kola holandského typu.

Jízda na takovém kole je opravdový zážitek, který si rády dopřávají hlavně ženy, jež chtějí být za všech okolností elegantní. V případě retro kol jde o designovou stránku, která je však doplněna moderními komponenty. Ve výsledku dostaneme krásné kolo, které skvěle kloubí pohledovou i funkční stránku.

Vytvořte si jízdní kolo na míru
Pokud jste stále nenašli kolo, které by odpovídalo přesně vašim představám, inspiraci může poskytnout konfigurátor jízdních kol Kolos. Vytvořte si retro kolo, elektrokolo nebo skládací kolo, přesně podle vašich představ.

Konfigurátor funguje jako jednoduchá skládačka, kde ihned vidíte jako vaše kolo bude vypadat. Na výběr je mnoho barev rámu, různé barvy pneumatik, řada doplňků, volba počtu převodových stupňů, typ brzd či typ osvětlení. Kvalitní komponenty a česká výroba udělá z vašeho nového kola spolehlivého parťáka.  

Tak vzhůru do pedálů - elegantně a chic!

reklama

Komerční tip

reklama