reklama

Drew: Vyhrožoval mi antraxem!

Vyhrůžkami se snažil upoutat pozornost Drew Barrymore jeden z jejích fanoušků.

Hollywood - Nebezpečnými vyhrůžkami se snažil upoutat pozornost Drew Barrymore (30) jeden z jejích fanoušků. Protože populární hollywoodská herečka nijak nereagovala na jeho vášnivé dopisy, pohrozil třiačtyřicetiletý Paul Charles Steves, že na ni spáchá vražedný útok pomocí bakterií antraxu. O útoku, který původně plánoval na 16. ledna, informoval na dvou webových stránkách a současně dopisy s bílým práškem, který údajně obsahoval spóry původce smrtelné sněti slezinné, adresovaným jedné biologické laboratoři, léčebnému ústavu a také orgánům FBI. Experti Federálního úřadu pro vyšetřování sice zjistili, že šlo pouze o kypřící prášek do pečiva, přesto byl Steves vzat do vazby a obviněn z šíření poplašných zpráv v médiích a plánování vražedného útoku. Nyní mu hrozí až pět let vězení.

Kriminalisté objevili, že stěny bytu Paula Charlese Stevese byly polepeny fotografiemi Drew Barrymoreové a vlastnil i album plné výstřižků novinových zpráv o ní. Při výslechu přiznal, že herečku, jejíž hvězdná kariéra začala v sedmi letech ve Spielbergově filmu E.T. Mimozemšťan, miluje již sedmnáct let, protože z jejích výkonů před kamerou poznal, že jsou duševně spřízněni.

#reklama

Měla jiné starosti...

V době, kdy plánoval atentát, měla Drew paradoxně zcela jiné starosti, než číst korespondenci od posedlého fanouška. Jak informuje americký tisk, natolik toužila po sexuálních rozkoších, jež jí sliboval bubeník skupiny Stokes a její nový milenec Fabrizio Moretti, že ho během premiéry opery Bohéma odtáhla na dámské WC, kde ji musel uspokojit.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama