reklama

"Nebylo to plánované." Herečka Pagáčová prozradila novinku během dovolené

Herečka ze seriálu Ulice se pochlubila rostoucím bříškem. Těhotenství podle svého vyjádření neplánovala.

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK

Patricie Pagáčová, která své ano řekla v roce 2019 dramaturgovi Tiborovi Pagáčovi, během své dovolené na Maledivách na svém instagramu oznámila radostnou novinu: "Prej se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve 2, tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuju vám všem, co jste tady se mnou," okomentovala mladá herečka fotografii, na které stojí na pláži s viditelným těhotenským bříškem.

Nečekané těhotenství také nedávno oznámila i zpěvačka a členka uskupení 3v1 Martina Pártlová. Ta to oznámila svým fanouškům vtipným způsobem - sehraným videem z doby, kdy v očekávání ještě nebyla. V jednačtyřiceti letech čeká Pártlová potomka shodou okolností ve stejném termínu jako její kolegyně Nikol Štíbrová.

Na radostné oznámení jednačtyřicetileté Martiny Pártlové reagovali její přátelé i kolegyně. "Dycky sem si přála s tebou sdílet JIPku po císaři," poznamenala Štíbrová, která na konci roku oznámila také své zasnoubení.

Zpráva o tom, že jednačtyřicetiletá Pártlová je těhotná, byla překvapením. Zpěvačka totiž před měsícem také prozradila, že v loňském létě jí lékaři zachytili nádor na tlustém střevě.

V uskupení 3v1, které tvoří společně s Pártlovou i Nikol Štíbrová a Veronika Arichteva, tak letos přibudou dvě ratolesti. 

Nový přírůstek oznámil nedávno také čtyřicetiletý moderátor Libor Bouček, který patnáct let působil na Evropě 2 a je dodnes spojován s úspěšnou řadou reality show VyVolení, v květnu minulého roku přešel do nově vznikající CNN Prima News. V roce 2019 si vzal svou přítelkyni Gabrielu Bendovou, finalistku České Miss, se kterou se seznámil v roce 2014 při samotném konání soutěže krásy. Nyní oznámil, že s ní očekává prvního potomka. 

"Tohle chci napsat jako nejupřímnější vyjádření obdivu a fascinace. Mojí Ženě," napsal jeden z nejžádanějších moderátorů na svůj Instagram. 

Vloni v prosinci oznámila nečekanou radostnou zprávu i česká modelka Karolína Kurková. Na svém Instagramu okomentovala příchod třetího dítěte. Zveřejnila fotografii, na které je zachycená nahá a s rostoucím bříškem. "S nadšením oznamujeme nadcházející příchod dalšího miminka do naší rodiny. Sdílela jsem s (časopisem) Glamour exkluzivní článek o mých zkušenostech z těhotenství a jak se to současné liší od předešlých… Moc děkuji za všechna vřelá přání. Nemohli jsme být šťastnější nebo více nadšení z nového přírůstku do rodiny," napsala modelka, která už vychovává dva syny.

Které další slavné osobnosti Česka očekávají v tomto roce příchod nového člena rodiny? Prolistujte si naši grafiku, kde najdete i "těhotné fotky" z jejich sociálních sítí.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama