reklama

Chcete si prodloužit dovolenou? Zkuste wellness pobyt!

Chcete si užít romantický víkend s vaší polovičkou? Vyzkoušejte vouchery na wellness pobyty.

Foto: Žena

Léto a dovolené zdaleka nekončí. I během podzimu si můžete vybrat krásný wellness víkend, který nabízí slevový portál amplion.cz. Nechte své tělo zregenerovat.

Celá řada voucherů na wellness pobyty nebo lázeňské pobyty jsou k dispozici jen a jen těm, kteří milují odpočinek, masáže, sauny nebo vířivky ve dvou s lahví sektu. Vyberte si z naší slevové nabídky.

Wellness pobyt v Praze

9 relaxačních procedur si užijete v Praze. Za voucher v hodnotě 4 230 korun zregenerujete vaše tělo a objevíte pražské památky. Součástí balíčku jsou tři dny a dvě noci pro 2 osoby v hotelu Golf. Ráno si užijete bohatou snídani. V ceně je bezplatné parkování a wellness procedury. Během tří dní vyzkoušíte 1 krát vibro plošinu pro dvě osoby, 1 krát infra saunu pro dva, 1 krát mandlovou koupel pro ženu a pro pána pivní koupel. Vaše tělo zajásá při mandlové masáži a zábalu pro ženu a pivní masáž nadchne vašeho partnera. Aby toho nebylo málo, čeká vás 1 krát hydratační zábal na ruce a jeden rašelinový obklad na záda. Oboje pro dvě osoby. S partnerem si užijete i oxygenterapii a liftingovou pleťovou masku. Pokud by vám tento luxus nestačil, máte 30 procent slevu na dokoupení dalších procedur. Voucher je platný do 31. prosince 2012.

Wellness pobyt v  maďarských lázních

Za 4 950 korun získáte 5 dnů plných termálních vod, saunování a fitness. Luxusní pobyt v maďarských lázních v hotelu Spirit obsahuje 4 noci v pokojích Prémium pro jednu osobu. Součástí voucheru je polopenze formou bufetu v hotelové restauraci Onyx, welcom drink při příjezdu a volný vstup do SPA. Za své peníze získáte i župan a bačkory a neomezený vstup do fitness. Poukaz využijte do 15. října 2012.

Wellness pobyt v Krkonoších

3 - 4 denní wellness pobyt s polopenzí nebo all inclusive v Krkonoších pro dva za neuvěřitelných 2 590 korun. Užijte si krásné horské prostředí a relaxujte v sauně nebo při masáži. Cena zahrnuje pobyt pro dvě osoby v hotelu Krakonoš ve 4 variantách. Nejdražší varianta za 3 649 korun zahrnuje 3 noci pro dva s all inclusieve. Součástí je snídaně formou bufetu a bohatá večeře o čtyřech chodech. Získáte jeden vstup na hodinu do sauny, župan, 2 masáže v délce 50 minut. Využijte i 10 procent slevy na ostatní služby a 20 procent na lanovou dráhu a ostatní výhody. Voucher musíte využít do 21. prosince 2012.

 

 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama