reklama
  • Wiki
  • Český Slavík 2013

Anketa Český Slavík Mattoni oceňuje české zpěváky, zpěvačky a hudební skupiny. O vítězi rozhodují diváci svými hlasy, aby se vytvořil co nejobjektivnější obraz.

​Český slavík Mattoni patří mezi nejvýznamnější hudební události roku. Letos bude už po osmačtyřicáté udílet ceny nejpopulárnějším českým zpěvákům, zpěvačkám a skupinám. Za dobu své existence zažil mnohé – raketový vzestup českého popu v šedesátých letech, nesnadnou dobu normalizace i nové oživení v devadesátých letech. Jeho nová éra začala po roce 1999, kdy spojil své síly s minerální vodou Mattoni, jejíž producent podobně jako Slavík podporuje mladé talenty a domácí kulturu.

Galakoncert proběhne 23. listopadu ve Státní opeře Praha. Jako každý rok ho bude přímým přenosem přenášet TV Nova, která si za moderátora 48. ročníku vybrala Jana Krause.

Čtěte také: Jan Kraus bude moderovat Slavíky! Co od něj čekat?

Český slavík 2013 hlasování

Pravidla hlasování se od loňského ročníku nezměnila, pokud si přesto chcete připomenout, jak hlasovat, můžete ZDE>>

Mattoni Hvězda internetu

Letos již podruhé můžou hudební fanoušci v rámci ankety Český Slavík Mattoni hlasovat v kategorii Mattoni Hvězda internetu, která hledá nové talentované hudební interprety na české hudební scéně.

Ve druhém ročníku kategorie Mattoni Hvězda internetu, která byla poprvé představena minulý rok v rámci soutěže Český Slavík Mattoni, se dočkají výher jak zúčastnění hudební interpreti, tak hlasující fanoušci. Vítězové kategorie stejně jako loni obdrží finanční odměnu ve výši 100 000 Kč, kterou mohou použít na propagaci kapely.

Náš tip: Móda na Slavíku 2012: Farna jako kat! A co ostatní?

Radost se ale rozdává i na straně fanoušků. Ti již v minulém roce mohli vyhrát setkání s vítězem kategorie a účast v natáčeném videoklipu, letos k tomu přibude také řada skvělých cen. Vítěz si odnese 2 vstupenky na evropský hudební festival dle vlastního výběru (např. Sziget, Pukklepop, Rock Am Ring) včetně dopravy.

Nenechte si ujít: Ondřej Brzobohatý: Super kšeft, moderoval Slavíky 2012

Výherce si tak se svým partnerem či kamarádem může užít dny plné svých oblíbených kapel a prvotřídní muziky. Pro 2. – 10. místo jsou připravena špičková sluchátka Beats Studio.

Mattoni Hvězda internetu 1012: skupina Charlie Straight

Pokud chcete podpořit svého oblíbeného interpreta a vyhrát skvělé ceny, navštivte webové stránky www.hvezdainternetu.cz

Výsledky ankety Český Slavík Mattoni 2013

Zpěvačka:
1. Lucie Bílá
2. Lucie Vondráčková
3. Aneta Langerová

Zpěvák:
1. Karel Gott
2. Tomáš Klus
3. Richard Krajčo

Skupina:
1. Kryštof
2. Kabát
3. Chinaski

Skokan roku: ABBA Stars

Objev roku: Adam Mišík

Slavík bez hranic: No Name

Hvězda internetu: Johny Machette

Videoklip roku: Kryštof ft. Tomáš Klus - Cesta

Výsledky starších ročníků

Vítěze jednotlivých ročníků si můžete prohlédnout ZDE>>

Související články

reklama
reklama
reklama