reklama

Zpěvák Nick Cave tragicky přišel už o druhého syna. Bylo mu pouhých 31 let

Muset se vyrovnat se ztrátou dítěte je jedna z nejhorších zkušeností, která může člověka potkat. Australský zpěvák Nick Cave bohužel takovou tragédii prožívá už podruhé v životě. Zemřel mu nejstarší, jednatřicetiletý syn Jethro Lazenby.

Foto: Shutterstock

"S velkým zármutkem mohu potvrdit, že můj syn Jethro zemřel," uvedl hudebník v prohlášení. "Byli bychom v tuto chvíli vděční za respektování soukromí rodiny." Detaily o příčině smrti nejsou známy.

Jethro Lazenby se narodil v roce 1991 v Melbourne. Že je Nick Cave jeho otec, se ale dozvěděl až v osmi letech. "Navždy budu litovat toho, že jsem s Jethrem nebyl moc v kontaktu, když byl malý. Nyní ale máme skvělý vztah," uvedl hudebník v roce 2008.

V pozdějším věku se Lazenby věnoval modelingu a zahrál si ve filmech Corroboree z roku 2007 a Moje malá princezna z roku 2011. V poslední době se živil jako fotograf.

Letos strávil několik týdnů za mřížemi poté, co napadl svou matku Beau Lazenbyovou. Propuštěn byl teprve 5. května. Byla mu diagnostikována schizofrenie, soud mu nařídil léčbu závislosti na návykových látkách a na dva roky mu zakázal s matkou kontakt.

Čtyřiašedesátiletý Nick Cave zažívá ztrátu syna již podruhé. V roce 2015 zemřel jeho tehdy patnáctiletý syn Arthur, když pod vlivem LSD spadl z útesu v anglickém Brightonu.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama