reklama

Zpěvákovi Edu Sheeranovi se narodila dcera. Jmenuje se Lyra Antarctica

Britský zpěvák Ed Sheeran na svém Instagramu oznámil, že se mu minulý týden narodilo první dítě. Dcera, kterou mu porodila manželka Cherry Seabornová, dostala neobvyklé jméno - Lyra Antarctica Seaborn Sheeranová.

Ed Sheeran
Ed Sheeran | Foto: Reuters

Úspěšný anglický textař a zpěvák s irskými kořeny oznámil narození dcery v úterý 1. září na svém Instagramu. Byl to také první příspěvek po devíti měsících, kdy na stejné platformě oznámil, že si dává pauzu od všech sociálních sítí. 

Ed Sheeran se dal dohromady s Cherry Seabornovou, svou kamarádkou z dětství, v roce 2015. Tři roky nato se zasnoubili a minulý týden se jim narodila první dcera, která dostala netypické jméno - Lyra Antarctica. Holčička má také příjmení obou rodičů. 

Zpěvák poděkoval nejen své ženě, ale také "úžasnému týmu porodníků". "Jsme do ní velmi zamilovaní," prozradil zpěvák a dodal, že prosí o respektování soukromí v tento krásný čas. 

"Uvidíme se, až přijde čas se vrátit," dodal zpěvák v příspěvku.

Cherry Seabornová byla nejen kamarádkou z dětství, ale také spolužačkou Eda Sheerana a inspirovala jej pro píseň Perfect. Momentálně žijí na jihu Londýna. 

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama