reklama

Manželé moderátoři připravili miminku vyšperkovaný pokojíček. Jak se vám líbí?

Bývalí televizní moderátoři Zorka Hejdová a Míra Hejda jsou od 8. dubna rodiči. Narodil se jim syn Nicolas. A jak ukázali na sociálních sítích, doma mu připravili pokojíček vyladěný do posledního detailu.

Prohlédnout grafiku
Foto: TVbydlení.cz

"Tak dlouho jsem se snažila představit si ten okamžik, až tě poprvé sevřeme v náruči. Představovala jsem si, jak asi budeš vypadat, jak budeš vonět… a i když to byly krásný představy, zdaleka se nevyrovnaly tomu, jak úžasnej ve skutečnosti jsi! Máma s tátou tě zbožňujou!" napsala Zorka Hejdová na svůj instagramový účet. 

Syn Nicolas se narodil 8. dubna 2021 v plzeňské porodnici v Lochotíně, kde Nova natáčela dokumentární seriál Malé lásky. Někdejší dlouholetá moderátorka Snídaně s Novou, která do pořadu přišla v roce 2009 jako Zorka Kepková, však na četné dotazy svých fanoušků dodala: ne, opravdu mě v dalším dílu neuvidíte. 

Na jejich syna čekal doma designově zařízený pokojíček. Je laděn do béžové a modré barvy a hotový byl podle novopečených rodičů za dva dny. Podívejte se na něj i na Hejdovy s miminkem v galerii. 

reklama
reklama
reklama