reklama

Je vévodkyně Kate v kómatu? Nejnovější konspirační teorie tvrdí, že ano

Konspiračních teorií všeho druhu je na světě bezpočet a neuniknou jim ani známé osobnosti. Podle některých teorií byla smrt princezny Diany, ale i Ivany Trumpové vynucená. Oproti tomu třeba Elvis Presley podle mnohých spekulací stále žije. Nejnověji řeší zdravotní stav Catherine, princezny z Walesu.

Catherine, princezna z Walesu na finále Wimbledonu 2023 Vondroušová  -  Džábirová Prohlédnout grafiku
Catherine, princezna z Walesu na finále Wimbledonu 2023 Vondroušová - Džábirová | Foto: Reuters

"Z evolučního hlediska je přirozené, že za náhodnými jevy vidíme aktivního činitele. Když se hýbe křoví, je lepší předpokládat, že je to lev, a utéct, než doufat, že je to jen vánek, a nechat se sežrat," vysvětluje Lenka Příplatová na stránkách Akademie věd důvody, proč mají lidé tendence věřit konspiračním teoriím.

A tak se někteří domnívají, že Paul McCartney byl nahrazen dvojníkem, Britney Spearsová pracovala pro americkou vládu a že Keanu Reeves je nesmrtelný.

Nejnověji se na sociálních sítích šíří teorie, které se zaměřují na manželku prince Williama, Catherine. Ta se od 25. prosince loňského roku neukázala na veřejnosti a v soukromí se zotavuje z lednové operace břicha.

Začátkem tohoto týdne byla vyfocena na předním sedadle vozu, který řídila její matka poblíž Windsoru. Jenže ze zkoumání zrnitého snímku mnozí dospěli k závěru, že to ve skutečnosti není princezna z Walesu, ale jedná se o dvojnici.

Na tuto i další více či méně šílené teorie se podívejte do naší galerie. 

reklama
reklama
reklama