reklama

Z finále Love Island do Ordinace. Oblíbený seriál má novou, nečekanou posilu

Další sezona Ordinace v růžové zahradě 2, jejíž první díl bude uveden pouze na Voyo 4. srpna, nabídne divákům opět to, co na seriálu mají rádi již sedmnáct let: lásku, napětí, vztahy, vtip i humor. Mimo to se divákům představí i jedna výrazná nová postava - mladý influencer Sam, kterého hraje Petr Havránek. Toho si diváci mohou pamatovat z reality show Love Island.

Foto: TV Nova

Ve známost vešel šestadvacetiletý rodák z Pardubic jako český model úspěšný i v zahraničí - účastnil se například přehlídky módního domu Dolce & Gabbana a nafotil kampaň pro Adidas Originals. Role influencera Sama v Ordinaci je jeho první hereckou příležitostí.

"Nebudu lhát, že jsem nebyl nervózní," komentuje Havránek svůj první natáčení den. "Byl jsem však opravdu mile překvapen, jak skvělá nálada na natáčení panuje a jak příjemná celá produkce je. Na prvním natáčení jsem naštěstí hrál Sama v kómatu, takže jsem si říkal, že to bych měl zvládnout zahrát."

Debutující herec přiznává, že před kamerou pro něj bylo nejtěžší řádně artikulovat. "Jsem zvyklý sdílet co nejvíc informací v  co nejkratším čase, a  proto mi občas dělá problém trochu zpomalit. Těžké je pro mě i herecky vyjádřit všechno tak, jak mi to zní v hlavě."

Herectví je prý jeden ze směrů, v němž by se chtěl dále rozvíjet. "Momentálně se objevují další nabídky na herecké role, tak bych nerad nějakou promarnil jenom kvůli vlastní nepřipravenosti."

Slavná ostravská vila má temnou minulost. V podzemí je ukrytý opravdový unikát | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama