reklama

Woody Harrelson pil krev kobry. Michael J. Fox se z toho pozvracel

Herec Michael J. Fox před pár dny dostal čestného Oscara za svou humanitární činnost. Hvězdu filmu Návrat do budoucnosti, která trpí Parkinsonovou chorobou, na podium uvedl její dlouholetý přítel Woody Harrelson. A přidal historku, jak spolu v Thajsku pili krev kobry.

Foto: Profimedia.cz

Velmi speciální nápoj herci ochutnali v roce 1989. Harrelson tehdy navštívil Foxe v Thajsku na natáčení filmu Oběti války. Společně se pak vydali na výlet do džungle a za drobný úplatek mohli sledovat souboj kobry a mangusty.

"Nevěřil jsem tomu," řekl Harrelson během projevu. "Mike sedí vedle nějakého kluka a kolem nich jsou desítky kober připravených zaútočit - bez legrace. A ten kluk si s těmi kobrami hrál." 

"Blbnul s nima, pak jednu vzal, chytil ji za krk a hodil ji do klece s mangustami. Tenkrát jsem viděl ten nejšílenější souboj, jaký jsem kdy viděl mezi zvířaty - když teda nepočítám šéfy filmových studií," zavtipkoval Harrelson.

To ale zdaleka nebyl konec. Mangusta nad hadem zvítězila, bezvládné zvíře pak místní vzali, zbavili ho krve a tu rozdělili do čtyř sklenic. Zbytek dolili thajskou whisky. Podle Harrelsona Thajci tvrdí, že vypitím takového nápoje se stanete "hadím bratrem". 

Pro Foxe ale tohle "bratříčkování" nedopadlo dobře. "S Mikem jsme vypili leccos a vydržel vždycky hodně, ovšem hadí koktejl okamžitě vyzvracel," prozradil Harrelson.

Michael J. Fox získal čestného Oscara za podporu výzkumu Parkinsonovy nemoci, kterou herci diagnostikovali v době, kdy mu ještě nebylo ani třicet. Při předávání mu vestoje tleskal například i Tom Hanks. 

Omilostněný polský šaman o rituálech s ayahuascou a měsících ve vazbě. Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama