reklama

William a Kate shání pomocníka na komunikaci. Má umět držet tajemství a být diskrétní

Princ William a vévodkyně Kate hledají nového zaměstnance do komunikačního oddělení. Zkušený úředník se má podílet na komunikačních plánech pro rozličné královské povinnosti páru a pomáhat s jejich realizacemi. Jednou ze zásadních podmínek vévodů z Cambridge je, aby kandidát dokázal vhodně nakládat s citlivými informacemi a byl vždy diskrétní.

Princ William, vévodkyně Kate
Princ William, vévodkyně Kate | Foto: Reuters

Následník britského trůnu princ William a jeho manželka, vévodkyně Kate shání nového zaměstnance. Zkušený úředník by vévodům z Cambridge měl pomáhat s komunikací jejich rozličných královských povinností a pomáhat plnit nastavenou komunikační strategii. O volné pozici informoval britský web DailyMail.  

Pracovní místo bylo promováno také na profesní sociální síti LinkedIn. V inzerátu stojí, že kandidát by měl být schopen nakládat "taktně s citlivými informacemi a být vždy diskrétní". 

Nový zaměstnanec Williama a Kate má komunikovat s médii a starat se také o komunikační plány na jejich oficiálních pracovních cestách. Kandidát by měl mít excelentní komunikační dovednosti, být proaktivní a flexibilní. Psát totiž bude nejen tiskové zprávy, ale také příspěvky na sociální sítě vévodů. 

Na oplátku je kandidátovi nabízen plný pracovní úvazek čítající 37,5 hodiny týdně s kanceláří v Kensingtonském paláci. Výše platu ovšem zveřejněna nebyla. 

Budoucí zaměstnanec Kensingtonského paláce by se tak měl aktivně podílet na tvorbě veřejného obrazu jednoho z nejsledovanějších párů současnosti. Ten na konci dubna oslaví desáté výročí svatby.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama