reklama

Vztahu svého syna nejprve nefandil, teď bude Miroslav Donutil poprvé dědečkem

Herce Miroslava Donutila čeká nová role, tentokrát životní. Už brzy se z něj stane dědeček. Jeho syn Martin Donutil s partnerkou, herečkou Sárou Affašovou, totiž oznámili, že čekají prvního společného potomka.

Foto: Profimedia.cz

"Krásnej den matek," napsala Sára Affašová ke své fotografii na Instagramu, na které jí herec Martin Donutil líbá těhotenské bříško. Dvojice tím potvrdila spekulace o hereččině těhotenství. Slavný herec Miroslav Donutil se tím pádem stane dědečkem.

Právě Miroslav Donutil ale už před časem prohlásil, že milostný vztah lidí ze stejného oboru nepovažuje za vhodný, obzvlášť když jsou to herci. Jak je ale vidět, jeho syn se otcovou radou neřídí.

Novinka je o to radostnější, že Affašová se v minulosti potýkala s vážnými gynekologickými problémy. Trpí totiž syndromem polycystických ovárií, který ženám snahu o otěhotnění často komplikuje. 

"Rozhodla jsem se o tom mluvit, protože jsem zjistila, že mám kolem sebe devadesát procent žen v mém věku, starších nebo mladších, které řeší podobné problémy. Že už je to vlastně taková dost civilizační nemoc. Taky jsem zjistila, že se ženy často stydí svěřit se třeba i doma partnerovi a podobně. Tyto problémy mohou mnohdy vést k neplodnosti a celkově jde o velký zásah do ženské psychiky," řekla Affašová pro magazín Žena-in.

Affašová, známá ze seriálu Ulice, a Donutil, který si zahrál například ve snímku Lidice, tvoří pár zhruba rok. Affašová předtím chodila například s tanečníkem ze Star Dance Michalem Necpálem. 

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama