reklama

Všechny ženy Jiřího Paroubka. Expremiér a "sexy mozek" se potřetí oženil

Jiří Paroubek si o víkendu vzal svou dlouholetou přítelkyni Gabrielu Kalábkovou, a to při komorním obřadu ve Vraném nad Vltavou. "Cítím se dobře, mám manželku, o kterou se můžu opřít. To je důležité," řekl bývalý premiér.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Jiří Paroubek (71) a Gabriela Kalábková (47) se vzali při komorním obřadu ve Vraném nad Vltavou. Pro bývalého premiéra jde už o třetí veselku. "Ty předchozí byly ve velkém stylu, takže tentokrát jsme zvolili skromnější obřad v kruhu nejužších přátel," řekl expremiér s tím, že kvůli diskrétnosti zvolili i místo mimo Prahu. 

Svatbě předcházela podstatně velkolepější oslava Paroubkových 71. narozenin, na které nechyběli ani jeho přátelé ze showbyznysu jako herci Jiří Krampol nebo Luděk Sobota. "Na mé oslavě narozenin bylo těch přátel podstatně více. Ne všichni o svatbě ale věděli. Někomu jsme to řekli, někomu ne, ale nedělali jsme z toho žádný velký příběh, je to soukromá věc," uvedl Paroubek pro TN.cz. 

Více o ženách a milostných peripetiích bývalého premiéra najdete v naší galerii. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama