reklama

Podprdu, nalíčit oči a na plac. Podívejte se na proměnu Jiřího Langmajera v ženu

Komedie Po čem muži touží, jež se před čtyřmi lety stala divácky nejúspěšnějším českým snímkem, se dočká pokračování. V hlavních rolích se objeví staří známí: Anna Polívková a Jiří Langmajer. Tematicky znovu půjde o výměnu pohlaví s řadou vtipných scének. Premiéra je naplánována na 21. dubna, na trailer se můžete podívat už nyní.

Oficiální trailer komedie Po čem muži touží 2 | Video: Cinemart

Psycholožka Irena (Anna Polívková) zapíjí zklamání z rozchodu s přítelem a vysloví bizarní přání: chci bejt chlap! Ráno se probere v těle muže (Jiřího Langmajera), které nenávidí, ale zároveň dostane šanci zjistit, jací chlapi vlastně doopravdy jsou. Jediný, kdo věří, že v mužském těle se skrývá Irena, je soused Radim (Marek Taclík). Právě on je průvodce proměněné Ireny chlapským světem.

"Snažil jsem se tak nějak po svém s tou holkou ve mně vypořádat a doufám, že tak, aby se lidi bavili," říká Jiří Langmajer a dodává se smíchem. "Komu se to povede, v pětapadesáti letech sedět v maskérně a nechat si nalíčit oči, dostat podprdu a jít na plac? Jsem spokojen!"

Film Po čem muži touží 2 v režii Rudolfa Havlíka je podle tvůrců humorným pohledem na střet mužského a ženského světa a hledání jejich vzájemného porozumění, které může jednoho i druhého dovádět k šílenství. Ve filmu dále hrají Tereza Kostková, Pavel Šimčík, Ondřej Kavan, Leoš Noha, Oskar Hes, Zuzana Kronerová, Jiří Maryško, Radek Holub, Michal Kavalčík, Martina Babišová nebo Pavlína Němcová.

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama