reklama

U žádosti o ruku se ani nezadýchal, říká o svém partnerovi moderátor Karel Voříšek

Moderátor Karel Voříšek letos oslaví dvacet let společného života s tiskovým mluvčím Vladimírem Řepkou. A přestože na informace ze svého soukromí bývá skoupý, prozradil například detaily žádosti o ruku.

Foto: Profimedia.cz

Přestože spolu televizní moderátor Karel Voříšek a tiskový mluvčí ministerstva spravedlnosti Vladimír Řepka žijí už dlouhá dvě desetiletí, o jejich soukromém životě nemají fanoušci téměř žádné zprávy. To se teď ale dvojice rozhodla změnit a nechali lehce nakouknout pod pokličku svého vztahu. 

Před sedmi lety se rozhodli svůj vztah stvrdit i oficiálně, došlo k tomu během jedné z jejich čestných zahraničních cest. Informaci o tom, jak a kde vlastně došlo k žádosti o ruku, vypustili teprve nyní, během rozhovoru pro iDnes. Řepka popisoval jednu z nejnáročnějších dovolených. "Náročná byla cesta po Číně, zvlášť Tibet, kvůli čtyřtisícové výšce. V hotelech mají pro turisty kyslíkové bary, ale dali jsme na průvodce, že se musíme přizpůsobit sami. Na pokoji jsme spali vsedě s pocitem, že se nemůžeme nadechnout. Jsem zvyklý spát na břichu, takže nic moc," prozradil Řepka a Voříšek ho doplnil. "Ale když jsem tě v Lhase pod Potálou požádal o ruku, řekl jsi ano a ani ses nezadýchal," dodal s úsměvem.

Moderátor zavzpomínal i na jejich první, osudové setkání. "Bydleli jsme dva domy od sebe na Žižkově a podle Vládi jsem ho jednou málem přejel na přechodu, čímž mě poprvé zaregistroval. Jednou jsme se potkali v trafice, slovo dalo slovo a zjistili jsme, že si máme o čem povídat," řekl s tím, že po nějakém čase se společně sestěhovali.

Pro společný život si vybrali pražské Vinohrady. "Mám celoživotní zásadu bydlet na takovém místě, abych došel pěšky na Václavák a zpátky. A Vláďa to přijal za své," prozradil Voříšek, že se pěší chůzí udržují v kondici.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama