reklama

Takto se nikdy nepotkají. Jak to vypadá, když se mladší já potká se starším

Napadlo vás někdy, jak by to vypadalo, kdyby se vaše mladší já setkalo s tím současným? Přesto to umožnil nizozemský grafik některým celebritám - alespoň na fotkách. Jeho velkým koníčkem je tvorba unikátních koláží slavných osobností. Podívejte se na výběr těch nejzdařilejších snímků, které dosud vytvořil.

Prohlédnout grafiku
Foto: Ard Gelinck Instagram

Ard Gelinck je marketingový specialista a grafik žijící v nizozemském městě Groenlo. Narodil se v roce 1974 a jeho dlouholetým koníčkem, kterému doslova propadl, je tvorba unikátních koláží slavných. Na těch spojuje mladší a současnou podobu hvězd tak dokonale, že snímek působí naprosto věrohodně. 

Podle informací na sociální síti Twitter je Ard "blázen do muziky" a milovník Photoshopu. Hvězdné koláže dělá jen pro svou zábavu a ani zvyšující se popularita se ho nijak zvlášť nedotýká. Samozřejmě ho těší, pokud jeho výtvory sdílí například Madonna, Tina Turnerová, Michael Douglas nebo jiná celebrita, které se jeho práce líbí stejně jako statisícům fanoušků jeho instagramového účtu.

Vytvořit profesionální koláž není zrovna rychlá záležitost. Gelinck odhaduje, že mu jeden takový obrázek trvá někdy až čtyři hodiny. Celebrity si vybírá často náhodně, případně zohlední třeba jejich blížící se narozeniny. Mezi jeho obdivovatele patří řada známých osobností a pozornost mu věnují dokonce i světová média. Arda Gelincka těší, když může ostatním lidem přinášet radost, donutí je se zasmát, ale i přemýšlet.

Na výběr těch nejzdařilejších koláží se podívejte v naší grafice.

reklama
reklama
reklama