reklama

Kdysi spolu chodili: Patrasová s Kocábem, Dyk s Děrgelovou a Dlouhý s Vondráčkovou

Jejich vztah svého času plnil společenské rubriky. Dnes už dávno žijí po boku někoho jiného. Své minulé vztahy berou jako součást svojí životní cesty, na kterou někteří s nich vzpomínají s nostalgií, zatímco jiní by ji nejraději vymazali z paměti.

Prohlédnout grafiku
Foto: Martin Svozílek a Profimedia.cz

Na počátku 80. let byla Dagmar Patrasová zjevením. Její polonahé scény z filmu Vrchní, prchni! či seriálu Návštěvníci byly na svou dobu velmi odvážné a divákům se vryly do paměti. Není divu, že učarovala i svému spolužákovi z konzervatoře, hudebníkovi Michaelu Kocábovi. Jejich studentská láska ale po pár měsících skončila.

To Jitka Čvančarová měla s kolegou Martinem Hofmannem dlouholetý vztah. Nebýt seriálu Most!, v němž se oba bývalí partneři po delší době sešli před kamerou, asi by si na něj ale málokdo vzpomněl. A podobně je to i s dávným poutem mezi Ivou Pazderkovou a Lubošem Veselým. Herec známý například ze seriálu Kukačky byl prvním manželem Pazderkové, a to na samém začátku její kariéry. Kdyby se o tom letmo nezmínili v médiích, asi by o jejich manželství věděli jen jejich nejbližší.

Více detailů a další slavné páry, u kterých už pomalu zapomínáme na to, že spolu kdysi byly, najdete v naší galerii.

reklama
reklama
reklama