reklama

Taclíkova tanečnice ze StarDance se zasnoubila. Martina Marková se také dost změnila

Taneční boty pověsila Martina Marková už před nějakým časem na hřebík a teď se chystá načít novou životní kapitolu jako vdaná paní. Její dlouholetý přítel, bývalý hokejista, ji totiž požádal o ruku.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

V roce 2015 ještě coby brunetka provedla profesionální tanečnice Martina Marková televizní taneční soutěží StarDance herce Marka Taclíka. Této profesní dráhy se ale záhy vzdala a po vystudování pedagogiky a psychologie se stala profesionální fitness trenérkou a koučkou. A nyní se chystá na roli vdané ženy.

Markovou totiž její dlouholetý partner, bývalý hokejista, požádal o ruku. A chvíle to byla opravdu nezapomenutelná. Prsten s obřím kamenem dostala bývalá tanečnice na pohádkovém kluzišti ve Vídni. "Je bývalý hokejista a já jsem kvůli tanci měla zimní sporty zakázané. Poslední dva roky mě přítel intenzivně učil bruslit a vždycky mi pomáhá vázat a utahovat brusle. Tak jako tentokrát. Našel tohle magické místo a pak se to stalo," napsala Marková na svém profilu na sociální síti k fotografii nádherného diamantového prstenu. Dodala také, že si bude brát svého nejlepšího přítele. 

Po oznámení radostné události se pod příspěvkem začaly množit gratulace. Mezi těmi, komu udělala zpráva o zásnubách radost, je i raperka Sharlota.

Na snímky zamilovaného páru i na to, jak se Martina Marková od soutěže StarDance změnila, se podívejte do galerie. 

reklama
reklama
reklama