reklama

Superhrdinka Gadotová do "toho" šla znovu. Její šaty na předávání cen něco prozradily

"A je to tady znovu," okomentovala izraelská herečka Gal Gadotová své třetí těhotenství. Představitelka Wonder Woman svůj požehnaný stav už nedokázala zamaskovat na předávání Zlatých glóbů.

Foto: Reuters

Gal Gadotová, představitelka superhrdinky ve filmu Wonder Woman, před pár dny zazářila na Zlatých glóbech, v bílých šatech od Givenchy předávala cenu za nejlepší zahraniční snímek. V pondělí ohlásila na svém Instagramu své třetí těhotenství.

Gadotová zveřejnila soukromou fotografii, na které pózuje se svým manželem Yaronem Versanem a dvěma dcerami, Mayou a Almou a drží si již rostoucí bříško. "A je to tady zase," okomentovala herečka svůj požehnaný stav.

Pětatřicetiletá izraelská modelka a herečka, která se proslavila hlavní rolí v prozatím posledním velkorozpočtovém akčním snímku Hollywoodu, na předávání Zlatých glóbů už své těhotenství maskovala jen těžko. Šaty jí pomáhala vybírat stylistka Elizabeth Stewartová, byly volné a nezdůrazňovaly tělesné křivky, přesto se vzdouvající bříško občas rýsovalo. 

Gadotová je vdaná za Yarona Versana již od roku 2008, spolu mají dvě dcery - tříletou Mayu a devítiletou Almu. Její dvě děti a stejně tak i manžel se objevili ve zmíněném filmu Wonder Woman, který měl mít premiéru už v loni v létě, ale kvůli pandemii koronaviru hollywoodská studia odsunula většinu nejočekávanějších titulů. 

Wonder Woman 1984 navazuje na tři roky starý snímek Wonder Woman, který celosvětově utržil 821, 8 milionu dolarů. Od pokračování se dle CNN očekávalo, že by jeho tržby mohly překročit hranici miliardy dolarů.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama