reklama

Matěj Stropnický ve Výměně manželek: Jsi úplně divnej, řekla mu náhradní žena

V novém díle Výměny manželek, který televize Nova odvysílala ve středu 24. března, se objevil Matěj Stropnický a jeho partner Daniel. Ten se v rámci výměny podívá do Jablonce nad Nisou, kde se musel postarat o šest dětí včetně miminka.

Matěj Stropnický a Daniel Krejčík (rok 2019)
Matěj Stropnický a Daniel Krejčík (rok 2019) | Foto: Profimedia.cz

Matěj Stropnický momentálně žije se svým mladším partnerem, hercem a dabérem Danielem Krejčíkem, na zámku v Osečanech u Sedlčan.

Luxusní život to ale není, jak se hned po příjezdu přesvědčí "náhradní maminka" Martina. Stropnický většinu svého volného času rozděluje mezi náročnou rekonstrukci objektu, běhání po úřadech a práci. Venku chová i drobná hospodářská zvířata.

"Co jsi?" zeptá se ho při jednom z večerů Martina, která se v Jablonci nad Nisou stará o šest dětí v panelákovém bytě. "Je to směs novináře a politika. I když teď nemám žádnou veřejnou funkci, tak i tak přemýšlím o veřejných věcech," vysvětluje Stropnický, který se výměny účastnil, protože chtěl poznat i jiné "sociální bubliny".

"Člověk najednou zjistí, že žijí také jiní lidé. Spousta kamarádů se mi bude smát, že jsem šel do toho pořadu. Budou říkat, že to je pokleslá zábava. Ale mně došlo, že kdo chce zastupovat běžný lidi s běžnými zájmy, nesmí opovrhovat zábavou, na kterou se ty lidi koukají," vysvětlil svérázné Martině, která se přiznala, že nechodí vůbec k volbám. 

"No seš divnej, hodně divnej," řekla mu v narážce na jeho alternativní životní styl. "Ty jsi v podstatě první politik, kterého znám a kterému nemám chuť šlápnout do obličeje," dodala. 

Nový díl televize Nova ho v premiéře odvysílala ve středu 24. března.

Mohlo by vás zajímat: Výměna manželek rozděluje společnost

Diváci se stydí za tvůrce i účastníky, probíhá tam zostuzování, přestává to být legrace. Postupy tvůrců jsou neetické, za děti tam rozhodují rodiče. | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama