reklama

Piškula, Doležalová, Kříž: Pamatujete, kdo další vyhrál předchozí ročníky StarDance?

Také už se těšíte na novu řadu populární taneční show StarDance ...když hvězdy tančí? První díl nové, v pořadí už deváté řady soutěže odvysílá Česká televize tuto sobotu. Pojďme si ve stručnosti připomenout vítězné páry všech předchozích kol.

Prohlédnout grafiku
Foto: archiv ČT

Pilotní díl úspěšné taneční show byl odvysílán 4. listopadu 2006 na televizní stanici ČT1. Pořad je vydařenou českou verzí britské soutěže "Strictly Come Dancing" a podobně vydařená je i moderátorská dvojice Tereza Kostková a Marek Eben. Ti jsou stálými moderátory už od první řady.

Sledujete-li soutěž pravidelně, víte už, jak to chodí. Soutěžní pár se vždy skládá ze známé osobnosti a profesionálního tanečníka. Soutěží už tak prošla celá řada herců, zpěváků i sportovců a každý tuto populární show obohatil po svém.

  Víte, že šaty jsou do poslední chvíle utajované? Po kostýmních zkouškách ještě nedokončených garderob je soutěžící vidí poprvé ráno v den přenosu. Tanec, žena.cz

Každý pár předvádí předem určený druh tance a soupeří s ostatními o body poroty a také "SMS hlasy" diváků. Obdrží-li dvojice nejnižší hodnocení, soutěž opouští. 

Letošní ročník prý přinese nejvíce novinek v dosavadní historii soutěže a vzpomene i výročí vzniku Československé republiky. Jeden z večerů se bude věnovat i "cestě kolem světa", kdy účinkující zatančí na melodie z Turecka, Indie nebo Japonska. 

Jak vidno, máme se opravdu nač těšit. A než začne nové soutěžní klání, pojďme si připomenout jednotlivé vítězné páry všech předchozích kol.

Více v grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama