reklama

Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková vyhráli StarDance: Jaká byla jejich cesta soutěží

Finále bylo napínavé i dojemné, plné emocí i sršící energie. Za tanečními páry jsou desítky hodin tvrdého tréninku, spousta spálených kalorií, natažených svalů, ale také množství zážitků, legrace a nová přátelství. Herec Jiří Dvořák a tanečnice Lenka Nora Návorková jsou definitivními vítězi. Pojďme si připomenout jejich cestu na vrchol.

Prohlédnout grafiku
Foto: Česká televize

Máme za sebou letos už devátou řadu populární soutěže StarDance …když hvězdy tančí. Představilo se tradičně deset tanečních párů, kdy jedním z dvojice byl vždy taneční profesionál a druhým známá tvář českého showbyznysu, případně sportovního světa. 

První díl 9. řady soutěže odvysílala Česká televize v sobotu 13. října 2018. Moderátorská dvojice zůstala ve stejném složení jako v předchozích řadách, tedy Tereza Kostková a Marek Eben. Porotu tvořili Zdeněk Chlopčík, Václav Kuneš, Tatiana Drexler, Radek Balaš.

V prvním kole nevypadl nikdo, ale od druhého už se začalo vyřazovat. Výjimku tvořilo kolo sedmé, které bylo ve znamení charity.

Soutěž postupně opustily dvojice Monika Bagárová a Robin Ondráček, Daniela Šinkorová a Michal Padevět, Adam Mišík a Kateřina Krakowková, Richard Genzer a Jana Zelenková, Dalibor Gondík a Alice Stodůlková, Daniela Písařovicová a Michal Mládek, Veronika Architeva a Michal Necpál. V posledním a finálovém kole opustily soutěž hned dvě dvojice - David Svoboda s Veronikou Lálovou a Pavla Tomicová po boku Marka Dědíka.

Charismatický herec Jiří Dvořák a půvabná Lenka Nora Návorková jsou tedy definitivními vítězi 9. řady taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí. Pojďme se společně podívat, jak putovali jednotlivými koly.

Více v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama