reklama

Škatulata ve StarDance. Vrací se Šoposká a Mirai bude mít jinou partnerku

V sobotním StarDance se tentokrát nebude vyřazovat, i tak ale diváci mohou posílat SMS hlasy, které jejich oblíbené páry posílí v dalším kole. Tentokrát se totiž bude tančit pro dobrou věc, a to pro Centrum Paraple. V sobotu navíc čeká některé páry obměna tanečních partnerů a také návrat některých bývalých účastníků, kteří ze soutěže již vypadli.

Prohlédnout grafiku
Foto: Česká televize

Sobotní StarDance bude speciální, ponese se v charitativním duchu. Tanečníci zatančí na pomoc Centra Paraple, nebude se proto výjimečně nikdo vyřazovat, diváci ale mohou podpořit oblíbené taneční páry hlasem.  

Dojde i k návratům párů, které ze soutěže již vypadly. Zatančí tak Marika Šoposká s Michalem Burešem nebo Andrea Sestini Hlaváčková s Jakubem Necpálem. Dále vystoupí Jan Cina s Adrianou Maškovou, Martina Viktorie Kopecká s Markem Dědíkem a Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou.

StarDance je taneční soutěž, kterou vysílá Česká televize už od roku 2006. Pořad je českou verzí britské televizní show Strictly Come Dancing. Připomeňte si taneční páry v naší galerii.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama