reklama

Jejich vkus je někdy bizarní. Jaké auto rád řídí DiCaprio, Diazová či Eilish?

Jsou talentovaní, slavní a také bohatí. Většina známých osobností má proto ve svém vozovém parku desítky nejluxusnějších a nejrychlejších aut. Ale ne všichni. Některé celebrity naopak jezdí ve starších a levnějších modelech

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

David Beckham s manželkou Victorií museli vybudovat garáž o rozloze 250 čtverečních metrů, aby se jim tam vešla všechna vozidla, která vlastní. Slavný pár se ovšem nezaměřuje na jeden jediný typ aut. Bývalý fotbalista si postupem času pořídil nejen sporťáky, ale také elegantní limuzíny nebo ceněné veterány.

Některé celebrity zůstávají věrni především jedné značce. Na limuzínu Rolls-Royce nedá dopustit dědička Paris Hiltonová, zpěvačka Gwen Stefani nebo podnikatelka Kim Kardashianová.

Herec Eddie Murphy a zpěvák Justin Bieber zase rádi prohání svoje super rychlé Ferrari. Neustále se také rozšiřuje skupina příznivců elektromobilů Tesla, kam patří například herci Ashton Kutcher a Matt Damon nebo režisér Steven Spielberg.

Je pravda, že většina slavných vlastní zároveň i další vozy. Například Herečka Julia Robertsová, známá z filmu Pretty Woman, má doma úsporné vozidlo od Toyoty, a navíc si užívá velké SUV Mercedes-Benz GL 320 CDI.

Podívejte se v naší galerii, jakými vozy jezdí herečka Jennifer Anistonová, popová hvězda Lady Gaga nebo herec Tom Cruise.

reklama
reklama