reklama

Seriáloví krasavci pobláznili svět. Nikdo je neznal, teď po nich touží miliony lidí

Jsou talentovaní a okouzlující. I když se už objevili v několika filmech, na vrchol je vystřelily až nejlepší televizní seriály současnosti, které se teď v době pandemie těší asi největší oblibě v historii.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Do té doby, než se španělští herci Pedro Alonso nebo Miguel Herrán objevili v geniální kriminálce Papírový dům, nikdo je pořádně neznal. Teď už je ale všechno jinak. Veleúspěšný seriál trhá všechny žebříčky sledovanosti a právě vzniká závěrečná, pátá řada. Oba herci mají na Instagramu miliony nadšených fanoušků, kteří touží po jakékoli jejich fotografii nebo novém příspěvku.

Velké streamovací společnosti v poslední době chrlí jeden televizní hit za druhým. Kromě toho, že tvůrci přichází s dokonale propracovanými příběhy, které diváky doslova přikovají k obrazovkám, internetové televize navíc těží z mnoha protipandemických opatření.

Americká společnost Netflix například oznámila, že během posledního půlroku získala 26 milionů nových uživatelů. Pro srovnání: loni přitom za celý rok nabrala 28 milionů předplatitelů. I to je důvod, proč se pozornost diváků více upnula k ambiciózním televizním projektům a hercům, kteří se objevují v hlavních seriálových rolích.

Podívejte se v naší galerii na sexy herce, kteří účinkují v nejznámějších televizních seriálech.

reklama
reklama
reklama