reklama

Sexy hrdinové kultovních seriálů: Který se vám líbil nejvíc?

Jejich tváře jsou vám minimálně povědomé a některé z nich - možná - vídáte i pravidelně. Kde? Třeba na televizních obrazovkách nebo "on-line" na internetu. Ať tak nebo jinak, podívejte se s námi, které mužské seriálové hvězdy by měly mít nálepku "neodolatelný hrdina".

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Většina z nás má příběhy ráda. Rádi je posloucháme, s oblibou čteme, a někdy i sledujeme na televizních obrazovkách. Proč nás tolik láká soustředit se na osudy jiných lidí? A je docela jedno, zda jde o "hrdiny" z blízkého okolí, anebo z knížek, filmů a seriálů.

Kniha má oproti filmu nebo seriálu jednu nespornou výhodu. Dává totiž výrazně větší prostor fantazii; jednotlivé osoby si můžeme - jen na základě stručného popisu - tiše představovat. Podobně jako prostředí, atmosféru nebo třeba barvu hrdinova hlasu.

  Nejdelší seriálový polibek trval přesně 195 vteřin. Sarah Baxendalová se tak dlouho líbala se svým hereckým kolegou Marcusem Patricem v jedné z epizod britského seriálu Hollyoaks. polibek, k citátu, žena.cz

U hraného snímku je to jiné. Vše máme pěkně naservírováno a naše fantazie může klidně odpočívat. Nebudeme hodnotit, jak moc (nebo málo) dobře to je. Pravdou však zůstává, že právě seriály se stávají běžnou součástí mnoha domácností a obliba jejich hlavních představitelů nabírá hvězdných výšin.

Kteří seriáloví hrdinové se líbí právě vám? 

Projděte si naši grafiku s výběrem těch, kteří často (a často právě díky roli v seriálu) bývají označováni přívlastkem "sexy".

A posuďte, zda i vám připadají dostatečně neodolatelní.

reklama
reklama