reklama

Šárka ze seriálu Ulice předčasně porodila, dceři dala záhadné jméno

Herečka Malvína Pachlová, která v seriálu Ulice hraje kavárnici Šárku, se stala maminkou. Ačkoli měla termín až začátkem příštího roku, holčičce se chtělo na svět dřív. Pojmenovala ji nezvykle, Enola.

Malvína Pachlová
Malvína Pachlová | Foto: ČTK

Čerstvá maminka oznámila těhotenství až začátkem podzimu a nyní je už po porodu. Holčička se narodila 7. prosince v 9 hodin ráno. Všechno se odehrálo rychle. "Je to střelkyně. Řekla si, že se na nás konečně už podívá, tak je tady. Vybrala si krásné datum a já tuším, že si toho ještě bude vybírat hodně a my si s ní užijeme spousty srandy," uvedla herečka na sociálních sítích.

Na Instagramu sdílela i to, že je velice šťastná a že okolo sebe má milující rodinu. "Má skvělého tátu. Byl a je naše neuvěřitelná podpora. Enolka má kolem sebe spousty lidí, kteří ji už teď mají v srdci a budou tady pro ni, tak jako my… Noli děkujeme, že si přiletěla k nám."

Tatínek je hereččin kolega Milan Ligač. Oba už začali přijímat gratulace jak od fanoušků, tak od kolegů z branže. Mezi prvními jim k prvorozené holčičce poblahopřála například Olga Lounová. "Malvínko, to je nejkrásnější zpráva!! Moc ti gratuluju a přeju celé rodince velkou náruč štěstí."

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama