reklama

Nikdo to předem netušil. Jak to dopadne, když režiséři či herci vyrábí alkohol

Jak asi chutná vytříbený alkohol podle George Clooneyho nebo Francise Coppoly? Rozmanité druhy i technologie výroby baví slavné hvězdy, které se mnohdy nechaly strhnout dechberoucími vinicemi.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Známí herci Brad Pitt, Pierre Richard nebo režisér Francis Ford Coppolla milují víno natolik, že nemají problém s tím, aby ve volném čase natáhli pracovní oblečení a vlastnoručně sklízeli hrozny nebo se podíleli na návrzích nových etiket. O jejich výrobky je tak obrovský zájem, že například první řada vín, které Brad Pitt vyrobil na svém zámku v jižní Francii, z obchodů zmizela za pouhých pět hodin.

Zatímco některé celebrity alkohol produkují jenom pro vlastní spotřebu, jiné ho prodávají pravidelným zákazníkům a sklízí za něj řadu prestižních cen. Navíc není žádným velkým tajemstvím, že jakmile světoznámý herec nebo zpěvák přijde na trh s produktem, který sám vyrábí, může si být téměř jistý, že se po něm na pultech jenom zapráší.

Podívejte se v naší galerii, jaký druh alkoholu nabízí herec George Clooney, bývalý fotbalista David Beckham nebo zpěvačka Beyoncé s manželem Jay-Z.

reklama
reklama