reklama

"Na šperky nejsem. Radši si prohlédnu regál s vrtačkami," říká Sabina Remundová

Sabina Remundová přiznala, že o sebe ráda pečuje. Radost jí udělají i hezké šaty. Na šperky herečku ale moc neužije. Spíše než u výlohy s klenoty ji uvidíte postávat u regálu s vrtačkami anebo u stanoviště se sekačkami.

Foto: Profimedia.cz

Herečka Sabina Remundová o sebe ráda pečuje. Používá kvalitní kosmetiku, pravidelně chodí ke kadeřníkovi i na kosmetiku a manikúru. V první řadě jí to dělá dobře, zároveň se potřebuje udržovat kvůli své práci.

"V seriálu Případy 1. oddělení jsem s nehty sehrála drobnou etudu. Měla jsem je červené, s oblibou jsem jimi klepala o stůl, takže tam byly i několikrát v detailu," uvedla herečka pro iDnes a dodala: "Při návštěvě těchto podniků proto netrpím výčitkami, že do sebe investuju čas a peníze. Odtamtud odcházím potěšená, protože mám pocit, že mi to sluší."

Na šperky si ale Sabina Remundová nepotrpí. "Mám jich doma spoustu, ale nosím pořád jedny náušnice a prsten od maminky. A když jdu do společnosti, obvykle si vezmu perlový náhrdelník od návrhářky Zdeny Zingopi," uvedla herečka s tím, že její vášní jsou spíš stroje nebo technika, například telefony, počítače… "Na šperky vůbec nejsem! Radši si v Lidlu prohlídnu regál s vrtačkami nebo jdu do hobbymarketu omrknout sekačky," uvedla Remundová.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama