reklama

Jana Adamcová popírá záchranu manželství, rozvod ale uvízl na mrtvém bodě

Manželský pár Adamcových si rozvodovým řízením prochází už od září loňského roku. Stále ale není dokončené a otázkou zůstává, zda někdy bude.

Jana Adamcová a Jiří Adamec
Jana Adamcová a Jiří Adamec | Foto: Profimedia.cz

Jana Adamcová možnost záchrany vztahu popírá, režisér Jiří Adamec si evidentně tak jistý není. "Já si to vysvětlit umím, ale nechci mluvit za něj," popisuje pro web Super.cz Adamcová, jak vnímá postoj svého stále ještě stávajícího manžela.

Bývalá sporťačka televize Nova a mluvčí Úřadu vlády uvedla, že je rozvodové řízení stále v průběhu. "V tuto chvíli je to tak na půli cesty. Důvody specifikovat nechci, omlouvám se," řekla, a ačkoli už naději na pokračování manželství nevidí, nový vztah zatím neplánuje. "Myslím, že až někoho takového potkám, nebude třeba se na to připravovat."

V poslední době Jana hodně cestovala. Vydala se za Sebastiánem Marroquínem, synem Pabla Escobara, do latinskoamerické Kolumbie. Utvořili si mezi sebou silné citové pouto, do vztahu se ale neženou, zůstávají pouze velice blízkými přáteli. Nyní chystá vydání jeho knihy v Česku. "Je to čistě kamarádský vztah založený na vzájemné úctě a respektu."

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama