reklama

Ricky Martin žaluje synovce o 30 milionů dolarů. A čelí dalším obviněním

Necelý týden poté, co zpěvák hitu Livin' La Vida Loca podal žalobu na svého synovce kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování i incestu, řeší Ricky Martin další nepříjemná tvrzení.

Ikona latinskoamerického popu se celosvětově proslavila hitem Livin' La Vida Loca
Ikona latinskoamerického popu se celosvětově proslavila hitem Livin' La Vida Loca | Foto: Reuters

"Tato tvrzení jsou velmi urážlivá a zcela odtržená od reality," uvedl Martinův advokát José Andréu-Fuentes v prohlášení pro magazín The People. "Když tento muž dříve vznesl podobná obvinění, musela být jeho žaloba stažena - v neposlední řadě proto, že sám pod přísahou přiznal, že ho Ricky Martin nikdy nijak nenapadl." Ačkoli jméno osoby, která vznesla nová obvinění, nebylo uvedeno, agentura Associated Press uvedla, že za nimi stojí zpěvákův synovec Dennis Yadiel Sánchez.

Ikona latinskoamerického popu podala žalobu na Sáncheze 7. září. Martin v ní po svém synovci požaduje 10 milionů dolarů za ušlý zisk kvůli zrušeným smlouvám a projektům a dalších 20 milionů dolarů za poškození pověsti.

Jedenadvacetiletý Sánchez v červenci prohlásil, že se stal obětí domácího násilí a nezákonného incestu ze strany Rickyho Martina. Následně mu byl vydán soudní zákaz přiblížení se ke zpěvákovi. Martinův právní zástupce tehdy popřel "nechutná" a "nepravdivá" obvinění a uvedl, že žalobce má "problémy s duševním zdravím".

Nakonec bylo řízení proti zpěvákovi zastaveno. Případ tím ale neskončil, Sánchez mu měl i poté posílat zprávy, ve kterých Martina vydíral s tím, že pokud jej finančně neodškodní, bude dále pokračovat v jeho veřejném osočování.

"Poté, co byl zažalován za pokus o vydírání pana Martina, se snaží znovu šířit své lži," řekl Andréu-Fuentes pro The People. "Je nejvyšší čas, aby média přestala poskytovat tomuto hluboce problémovému jedinci prostor a umožnila mu získat pomoc, kterou tak očividně potřebuje."

Ricky Martin v žalobě svého synovce nejmenuje, používá termín "nepřizpůsobivý jedinec". Ten měl mimo jiné zveřejnit zpěvákovo telefonní číslo na Instagramu a vytvořit parodické účty pro jedno z Martinových dětí.

Portál z proslulého mramoru musel čekat na pražském secesním skvostu na znovuobjevení | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama