reklama

Polonahá fotka s těhotenským bříškem. Plus size modelka Grahamová čeká druhé dítě

Po roce a půl má XXL modelka zase důvod k radosti. Radostnou zprávu o druhém těhotenství oznámila obnaženou fotkou uprostřed přírody. Košili si elegantně přehodila pouze přes ramena, aby bříško viděl celý svět.

Ashley Grahamová na Met Gala
Ashley Grahamová na Met Gala | Foto: Reuters

Vůbec nejznámější plus size modelka Ashley Grahamová, známá především předváděním spodního prádla nadměrných velikostí, je těhotná. První syn Isaac, kterému je nyní rok a půl, se dočká sourozence.

Šťastnou zprávu, že čeká druhé dítě se svým manželem a režisérem Justinem Ervinem, oznámila modelka na Instagramu. Na fotce, kterou fotil manžel, Grahamová s těhotenským bříškem pózuje pouze v košili elegantně přehozené přes ramena pod oblohou plnou šedých mraků.

"Minulý rok byl plný malých překvapení, velkých zármutků, rodinných začátků a nových příběhů," napsala modelka k fotce na Instagramu. "Právě začínám vstřebávat a oslavovat další kapitolu života, která pro nás moc znamená," dodala.

O mateřství promluvila modelka i v show The Ellen DeGeneres: "Stát se matkou bylo těžké, ale být matkou v době pandemie, to je teprve něco! Dopřálo mi to mateřskou, kterou si moje tělo zasloužilo. Některé pracující matky se musí rychle vrátit do práce a se svými dětmi jsou jen pár týdnů, takže si odpočinek nedopřejí vůbec. Je to, jako by zaměstnavatelé těmto ženám popřáli k tomu, že je skvělé, že přivedly na svět nového člověka, ale že je potřeba, aby byly okamžitě zpátky v práci. A to v pořádku není."

Své první těhotenství oznámila v den, kdy s manželem oslavili deváté výročí svatby. Rok 2019 si modelka naopak užívala a jako těhotná se věnovala sportu i práci. Velkým úspěchem pro ni byla obálka amerického časopisu Vogue. "O tomhle momentu jsem snila celou kariéru, od doby, kdy jsem před dvaceti lety žila v Nebrasce a pózovala do katalogu," svěřila se k fotce.

21 let za boj na Ukrajině: Je to přísný trest, ale zavařil si to sám, říká Soukup | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama