reklama

Pod troskami v Turecku zůstala Lejle Abbasové část rodiny. Partner odjel pomáhat

Celý život zasvětila bývalá modelka Lejla Abbasová pomoci ostatním. Nyní vyzývá k solidaritě s Tureckem a Sýrií, které zasáhlo zemětřesení. To se jí dotýká osobně, protože velká část rodiny jejího partnera pod troskami zahynula.

Foto: Profimedia.cz

Velmi těžké chvíle prožívá rodina Lejly Abbasové. Její životní partner Volkan Kaynak, se kterým má bývalá modelka tři děti, pochází z Turecka. To začátkem tohoto týdne postihlo ničivé zemětřesení a bohužel se nevyhnulo ani jejich příbuzným. Podle modelčiných slov je mnoho z nich mrtvých nebo o nich nevědí.

"Volkan dnes odletěl do rodné Adany. Tety, strýcové, kamarádi - nezvěstní, mrtví…," napsala Abbasová na InstaStories přes fotku s hromadou věcí, které momentálně v zemětřesením zasaženém Turecku velmi potřebují. "Jeho 80letý strejda sedí druhý den před troskami svého domu, pod kterými je (snad) jeho žena a dcera. Není dostatek záchranných týmů…," pokračovalo smutné sdělení.

Již před pár dny modelka sdílela seznam věcí, které jsou aktuálně velmi potřebné a mezi které patří teplé oblečení, spacáky, svítilny, powerbanky, dětské pleny nebo trvanlivé potraviny. To Abbasové kromě jiného vyvolalo nepříjemné vzpomínky na minulý rok, kdy přesně stejné věci byly potřeba pro lidi hromadně utíkající z Ukrajiny před ruskou invazí.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama