reklama

Petr Rychlý skončil v divadle, herectví hodlá vyměnit za netradiční zdroj obživy

Herec Petr Rychlý po téměř deseti letech ukončil svou spolupráci s Divadlem na Vinohradech. Důvodem je příliš velké množství aktivit mimo divadlo. Rychlý nestíhá plnit všechny své povinnosti, které mimo herectví má. Rozhodl se tedy o samostatnost a výdělek na volné noze.

Petr Rychlý v DVTV
Petr Rychlý v DVTV | Foto: DVTV

Rychlý ve Vinohradském divadle skončil už na konci loňského roku, informaci ale držel delší dobu pod pokličkou. Až nyní, když se jeho fanoušci začali po herci ptát, divadlo vyšlo s pravdou ven.

Ostatní kolegové z branže jeho rozhodnutí respektují a chápou. "Petr Rychlý se rozhodl zcela dobrovolně ukončit angažmá a odejít na volnou nohu. Herci mají plnou svobodu rozhodnutí a Petr má velmi mnoho práce mimo divadlo, což je s pravidelným provozem divadla jen těžko slučitelné," řekl herec a ředitel divadla Tomáš Töpfer k odchodu svého kolegy. 

Šestapadesátiletý herec si pravděpodobně dá alespoň na nějaký čas od herectví pauzu. Hodlá se věnovat pokeru, který mu v poslední době zabírá více a více času. "Jakmile má volný čas, hraje poker," uvedl zdroj. 

Pokeru Rychlý propadl už před delší dobou. "Ze začátku jsem do toho vlítl šíleně, četl jsem všechno možné, ale pak jsem se bál vůbec hrát, ve všem jsem najednou viděl samé komplikace. Teď už spíš méně studuji, více hraji a analyzuji svou hru a dívám se na videa z různých finálových stolů, jak hrají ostatní," sdělil Rychlý pro pokerzive.cz.

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama