reklama

Petr Kolečko se pořezal u hádky s Denisou Nesvačilovou. Sousedé volali policii

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová dosud odmítají oficiálně potvrdit svůj vztah. Na Českých lvech sice pózovali společně, ale pozornost nakonec poutala Kolečkova obvázaná ruka – a jak přiznal, ke zranění došlo během večera, kdy sousedé zavolali policii.

Foto: Profimedia.cz

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová se scházejí už od léta. Ačkoli svůj vztah zatím nepotvrdili - a i na Českých lvech se o něm vyjádřili jen vyhýbavě -, Kolečko kvůli Nesvačilové opustil svou tehdejší partnerku, modelku Anetu Vignerovou, se kterou má dvouletého syna.

Navzdory tomu, že svůj vztah odmítá Kolečko s Nesvačilovou přesně pojmenovat a tvrdí, že jsou jenom přátelé a spojuje je pouze spolupráce, dochází mezi nimi i k hádkám, které jsou mezi partnery naprosto běžné. Před několika dny ovšem nabral romantický večer nečekaný zvrat.

"Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndavala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal na ruce," popsal situaci ze svého úhlu pohledu režisér pro Blesk.

Během toho samého večera se jejich hádka ale natolik vyostřila, že na ně sousedé zavolali policii, když Nesvačilová přenesla hádku na balkon. Strážníkům musel Kolečko vysvětlovat, že k jeho zranění došlo bez cizího zavinění. Rána však byla natolik hluboká, že musel jít do nemocnice na šití.

"Mám pořezanou ruku, ale vše se hojí, jak má, víc k tomu říkat nebudu. A je to také naposledy, co o této události mluvím," uzavřel debatu na toto téma Kolečko.

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama