reklama

Pavel Trávníček musel v poslední adventní neděli do nemocnice, měl potíže s dýcháním

Týden před Vánoci musela být do domu Pavla Trávníčka přivolána záchranka. O pomoc volala jeho žena Monika, když měl herec potíže s dýcháním. Momentálně stále zůstává v lékařské péči.

Pavel Trávníček
Pavel Trávníček | Foto: ČTK/DPA/Sebastian Kahnert

Herec Pavel Trávníček se zapsal do povědomí českých diváků zejména jako princ z pohádky Tři oříšky pro Popelku. Tento film patří k vánoční klasice nejen v Česku, ale také v zahraničí, na Slovensku, v Německu i Norsku.

Poslední adventní neděle se ale pro herce a jeho rodinu nesla v dramatickém duchu. Trávníčkovi se udělalo špatně a měl potíže s dýcháním. Situace byla natolik vážná, že jeho žena Monika musela volat záchranku. 

"Nemohl dýchat… Ale dnes nemám sílu nic říkat, víc budu vědět zítra," vyjádřila se Trávníčková pro Blesk. "Děkuji záchranným složkám za rychlý příjezd, teď už je manžel v rukou lékařů," dodala a na svých sociálních sítích poděkovala přátelům i fanouškům za podporu.

Zdravotní problémy herce se patrně vyskytly nečekaně a poměrně náhle, jelikož ještě několik hodin předtím publikovala jeho manželka společnou rodinnou fotografii s pohodovou vánoční atmosférou.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama