reklama

Paris Hiltonová v novém dokumentu přiznala, že ji týrali. Premiéra bude v pondělí

Hvězda reality show a dědička hotelového impéria Paris Hiltonová se novým dokumentem znovu snaží dostat na výsluní mediálního zájmu. V pondělí totiž bude mít na YouTube premiéru nový dokument odhalující její soukromí a dosavadní život. Kromě tajných útěků na večírky v něm promluví také o problémech z internátní školy.

Stalo se něco, o čem jsem nikdy nemluvila, odhaluje Paris Hilton trauma ze svého dětství | Video: YouTube Originals

"Tohle je úplně odlišné od toho, co jsem kdy udělala," říká v traileru dokumentu This Is Paris dědička hotelového impéria Paris Hiltonová. Premiéra je naplánována na pondělí 14. září na oblíbené sociální síti YouTube. Za režií stojí Alexandra Deanová. 

Snímek sleduje osobní život Paris Hiltonové a slibuje ukázat 39letou celebritu upřímně a nezkresleně. Deanová následovala Hiltonovou rok po celém světě, zachycovala okamžiky jejího každodenního života, vedla s ní rozhovory a ptala se na věci, které dosud nebyly nikde zmíněny.

Hiltonová řekla magazínu Deadline, že natáčení dokumentu bylo velmi otevřené a emocionální zároveň. "Nic podobného jsem nikdy v životě nedělala. V tomto filmu mluvím o věcech, o kterých jsem dříve nemluvila. A doufám, že mě lidi uvidí takovou, jaká skutečně jsem," uvedla známá americká celebrita. 

Sdělila také, že ve svých dřívějších reality show, dokumentech a filmech vždy zastupovala nějakou roli. "Chtěla jsem odhrnout záclonu a ukázat můj skutečný život, hovořit o věcech, o kterých jsem dříve nikdy nemluvila," dodala dědička.

"V internátní škole mě týrali od rána do večera"

Jednou z nich je její pobyt v internátní škole Provo Canyon School během jejího bouřlivého dospívání. Dědička hotelového impéria zde strávila necelý rok poté, co jejím rodičům došla trpělivost a chtěli učinit přítrž jejímu rebelskému chování. Hiltonová pro magazín People přiznala, že její rodiče byli tak přísní, že se jim toužila vzepřít a pravidelně utíkala do klubů a na party.

V internátní škole, kde ji měli napravit, však podle svých slov dennodenně zažívala fyzické, mentální a emoční týrání. "Měla to být škola, ale absolutně nebyla zaměřena na vyučování. Od chvíle, kdy jsem vstala, do momentu, kdy jsem šla večer spát, na mě stále někdo ječel a týral mě," uvedla americká celebrita. 

Dodala, že ji zaměstnanci šikanovali a jejich cílem bylo žáky "zlomit". "Chtěli v dětech vzbudit strach, aby se bály jim odporovat," přemítá Hiltonová. Když jí bylo 18 let, ze školy odešla, se zážitky se však údajně vyrovnává dodneška. O svých zážitcích dlouho nemluvila, ale věří, že dokument jí pomohl se s nimi vyrovnat. 

Ve filmu promluví také matka Paris Kathy Hiltonová, její sestra Nicky Hiltonová Rothschildová a tři spolužáci z její internátní školy. 

Dokument bude možno zhlédnout na YouTube zdarma. Ti diváci, kteří si zaregistrují prémiový účet na YouTube, se navíc mohou podívat na momenty, které se do finální verze nevešly, píše magazín Town and Country Home.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama