reklama

"Doufám, že vám to nepokazím." Písařovicová poprvé v DVTV jako moderátorka

Její otec chtěl, aby byla volejbalistka, ona zase chtěla být paní učitelkou. Daniela Písařovicová se nakonec stala moderátorkou hlavní zpravodajské relace a 16 let strávila v České televizi. Od 1. května nastupuje do internetové televize DVTV.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia/ČTK

Daniela Písařovicová od začátku května posílí internetovou televizi DVTV, která dodává videoobsah také pro online deník Aktuálně.cz vydavatelství Economia. Na sklonku loňského roku odešla po 16 letech z České televize. 

"Sleduju DVTV od začátku a líbí se mi, jaké rozhovory děláte a jak je děláte. Tak doufám, že vám to nepokazím," uvedla ve videu, kde o jejím nástupu informovali moderátoři Daniela Drtinová a Martin Veselovský

DVTV od května posílí Daniela Písařovicová. | Video: DVTV

V České televizi nejdříve moderovala ekonomicky zaměřené pořady a od roku 2013 hlavní zpravodajství Události. Její otec chtěl, aby byla volejbalistka, ona zase chtěla být paní učitelka.

Už na střední škole hrála divadlo a zpívala a po skončení Vysoké školy ekonomické si uvědomila, že právě moderování je pro ni to pravé. V roce 2010 získala cenu Týtý v kategorii Objev roku. 

reklama
reklama