reklama

Nejmladší dcera Ozzyho Osbourna je poprvé těhotná. Otcem je jiný slavný hudebník

Britská herečka, zpěvačka a osobnost televizní obrazovky Kelly Osbournová se ve svých sedmatřiceti letech stane poprvé mámou. O radostnou zprávu se podělila na svém Instagramu. Potomka očekává se svým partnerem, Sidem Wilsonem, jenž se proslavil v metalové skupině Slipknot.

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne | Foto: Shutterstock

Dcera legendárního Ozzyho Osbourna zveřejnila na sociální síti selfie se svým skenem z ultrazvuku. K fotce napsala: "Vím, že jsem se posledních několik měsíců příliš neprojevovala, a nyní se s vámi se všemi podělím o důvod. Mohu oznámit, že se stanu mámou. Prohlásit, že jsem šťastná, není dostačující. Jsem u vytržení!"

O hodinu později nasdílel fotku ultrazvuku na svůj profil i Sid Wilson, jemuž vzápětí poblahopřálo několik hudebníků ze spřízněných kapel.

Pár oznámil svůj vztah letos v lednu, když Kelly Osbournová zveřejnila na Instagramu fotku s Wilsonem v den jeho narozenin s popiskem "Všechno nejlepší, lásko". O několik týdnů později dvojice vztah oficiálně potvrdila dalším snímkem. "Nemůžu uvěřit, kam jsme se po 23 letech přátelství dostali. Jsi můj nejlepší přítel, moje spřízněná duše a moc tě miluju," napsala Osbournová.

Kapela Slipknot, v níž má Sid Wilson na starosti gramofony a klávesy, je s Ozzym Osbournem spojená prostřednictvím festivalu Ozzfest. Poprvé se na jím pořádané hudební akci objevili právě před třiadvaceti lety a od té doby ještě několikrát.

V obávaném koncentráku věznili i Čapka. 101letého dozorce soud poslal za mříže | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama